Op een beetje gek en eigenaardig val ik wel hoor. Ze zegen toch vaak doe maar gewoon dan doe je al gek genoeg? Ik ben juist meer van doe maar niet zo gewoon hihi.
Een moeder die het vermogen heeft om ook geduldig te zijn. Ik vind het leuk om een man te hebben die ervoor kiest om bij een geestige en grappige vrouw te zijn in plaats van een sexy en stoute vrouw. Ik hou van een man die heel zachtaardig is in al zijn wegen en ook in zijn acties.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Dorine , 49 jaar · Den Haag
Volgt
LovexMelanie, 49 jaar · Tynaarlo
Ik hou van lekker stout en dirty!! Ik heb goede seks nog dus aub geen saaie sex! Ik heb een man nodig die echt helemaal los met
Jeannettesingle, 47 jaar · Oudenaken
Ga jij samen met mij motor rijden en zien waar we uitkomen? Het lijkt me echt super gaaf!
Bi Zoekt Meisje, 48 jaar · Tilburg
JE BENT EEN VROUW! (GoldieGirl: je bent onze favoriet hier!) Mannen hoeven mij NIET bij hun favorieten te zetten, te benaderen
GalloreSun, 48 jaar · Heinkenszand
Ik ben op zoek naar een toyboy, omdat ik dat nog nooit heb gehad. Je moet je dus nergens zorgen over maken. Ik doe al het nodige
SportFreakje, 47 jaar · Mijnsheerenland
Nu ik recentelijk gescheiden ben ben ik dus op zoek naar een partner om samen te genieten van die lichamelijke inspanning.