Jij bent ook niet echt bijgelovig, maar weet ook dat wanneer je niets doet het er niet van komt. Wat jij zoekt daar kom ik graag achter onder een gezellige wandeling door het park. Samen ergens een ijsje eten en een praatje om mee te beginnen lijkt mij het handigste.
Ik zie dat helemaal zitten maar nu moet jij het ook zien zitten natuurlijk want in mijn eentje kan ik het niet oplossen. Ik hoop echt zo dat dit wat kan worden want ik mis wel om te zeggen hoe mijn dag was geweest.
Het is vreemd dat mensen tegenwoordig zo geconcentreerd zijn op een psychische verschijning, omdat ik niet denk dat dit het belangrijkste is. Lichamelijke schoonheid laat ons echt snel achter en alles wat we hebben is schoonheid die we in ons hebben. Dus voor mij is je leeftijd of uiterlijk niet zo belangrijk