Je beschikt over een goede dosis fantasie, bent niet preuts, je staat open om je eigen ideetjes met mij te delen en je wil niet elke keer hetzelfde op en neer gedoe. Als ik dat wil dan doe ik dat wel met mijn man maar aangezien dat erg saai is geworden doe ik dat niet meer. Daarom ben ik ook hier, om een beetje spanning te vinden in mijn leven.
Jij hebt geen zin meer om de dingen alleen te beleven en om alleen overal naar toe te gaan. Je hebt een goed gevoel voor humor en je houdt van spontaniteit en niet volgens een vaste agenda te werken. Dus heb je zin om eens wat met mij te gaan drinken of wat eten, laat het mij weten.
Je zou leuk moeten zijn en gemakkelijk bij mij alles onder woorden kunnen brengen. Ik ben niet al te moeilijk en makkelijk te begrijpen en we zouden zeker iets leuks kunnen gaan doen samen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Pinda Tje, 47 jaar · Herentals
Wie helpt mij mijn gevoelens ontwarren? Dankzij fp heb ik mijn dromen waar kunnen maken en heb ik onlangs een heerlijke nacht
June00, 47 jaar · Zorgvlied
Ik ben op zoek naar iemand die een goede vriend voor me zal zijn om mee te beginnen endan zien we wel wat er verder gebeurt. Wie
Gabrey, 48 jaar · Aarschot
U bent een eerlijke en plezante heer, waarmee ik eventueel de wereld over zou kunnen gaan. U staat open om nieuwe dingen te
Boskabout720208, 45 jaar · Boom
Als eerste ben je gewoon een schat van een man met respect voor alles wat moeder aarde ons heeft gegeven. Niet bepaald een thuiszitter
Shillla, 47 jaar · Meetkerke
Ik zoek een goedaardig en sympathieke man, een die begrijpt dat het met kinderen, zeker pubers niet altijd makkelijk is.