Zie jij het ook wel zitten, om lekker in de buitenlucht te zijn, en dat met zijn tweetjes. Of zomaar spontaan de auto te pakken, en richting de grens te rijden. Hoe gekker, hoe beter!! Denk jij ook zo, en lijkt het je wat? Laat dan een berichtje achter, en ik neem meteen contact met je op.
Een moeder die het vermogen heeft om ook geduldig te zijn. Ik vind het leuk om een man te hebben die ervoor kiest om bij een geestige en grappige vrouw te zijn in plaats van een sexy en stoute vrouw. Ik hou van een man die heel zachtaardig is in al zijn wegen en ook in zijn acties.
Ik kom graag in contact met een man die me eens mee uit wil nemen en samen een gezellige tijd hebben. Dat is wel het voornaamste van alles. Zou jij die man voor mij kunnen worden en zijn?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
AGNEXTLOVE, 49 jaar · Deurne
Vriendelijk, open, eerlijk. Gewoon een goede man. Klinkt heel makkelijk, maar geloof mij maar, daar is niks makkelijks
Treasure6711, 49 jaar · Berlicum
Wat ik zoek is een leuke man die humor heeft en avontuurlijk is. Die met beide benen op de grond staat en ook wel wat te vertellen
Hyacinth, 48 jaar · Knokke-Heist
Lief, heet. Nou daar moet ik toch wel reacties op kunnen krijgen toch? Of ben ik te veeleisend voor een site als deze?
Dooriene, 47 jaar · Biddinghuizen
Alleen jij en ik is wat telt, we bouwen iets heel leuks op. We doen wat we het leukst vinden en dat is zo leuk voor ons allebei.
HakunaMatatta, 48 jaar · Beverwijk
Ik zoek dus een man met een HakunaMatatta instelling die altijd probeert aan elk scenario een positieve draai te geven en
Lievertt, 48 jaar · Etikhove
Vind jij het ook altijd zo lekker om in de zomer lekker een terrasje te pakken, en daar heerlijk in de zon te genieten met een