Zie jij het ook wel zitten, om lekker in de buitenlucht te zijn, en dat met zijn tweetjes. Of zomaar spontaan de auto te pakken, en richting de grens te rijden. Hoe gekker, hoe beter!! Denk jij ook zo, en lijkt het je wat? Laat dan een berichtje achter, en ik neem meteen contact met je op.
Je zou leuk moeten zijn en gemakkelijk bij mij alles onder woorden kunnen brengen. Ik ben niet al te moeilijk en makkelijk te begrijpen en we zouden zeker iets leuks kunnen gaan doen samen.
Ik zoek een leuke en spontane man, met een leuke uitstraling. Ik wil graag een nieuwe start maken en ik hoop dat ik hiermee het startsein heb gegeven. Ik zoek geen jaloerse type en hij moet betrouwbaar zijn.
Je bent een sexy man met een goed hoofd op je schouders. Je bent iemand die graag intiem is met de vrouw die hij is, ongeacht waar je bent. Alles kan ter discussie worden gesteld, dus dat moeten we nu echt doen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Tietske, 49 jaar · Echten
Hoe zit het met jouw libido? Is dat ook nog zoals een jonge twintiger of is zit het nu in een dipje en kan ik je er weer bovenop helpen?
Binnenpretzel, 49 jaar · Diest
Jij bent een man die voor gevoel gaat en karakter, want zo ben ik namelijk ook. Ik vind het wel belangrijk dat je er verzorgd
Apekooltje, 47 jaar · Amsterdam
Je houdt er wel van dat ik ik piercings & tattoos heb en ook niet dat ik een vrouw van 43 ben die zich kleed als een 18jarige
Adiilynn , 49 jaar · Almere
Ik wil echt de tijd van mijn leven, dat zit de hele tijd in mijn hoofd. Ik wil lekker voor je koken met een goed glas wijn er bij.
LekkerKitten, 47 jaar · Turnhout
Mijn vriend, een minnaar, een man, en gewoon geliefde man!
LeVoyeur, 46 jaar · Geraardsbergen
Je vindt het lekker om buiten sex te hebben en bent dan niet verlegen of terughoudend. Je weet hoe een vrouw te verwennen, bent