Zie jij het ook wel zitten, om lekker in de buitenlucht te zijn, en dat met zijn tweetjes. Of zomaar spontaan de auto te pakken, en richting de grens te rijden. Hoe gekker, hoe beter!! Denk jij ook zo, en lijkt het je wat? Laat dan een berichtje achter, en ik neem meteen contact met je op.
Een lieve trouwe man, warm gezellig en sociaal, Spontaan en eerlijk. Geeft veel aandacht aan anderen, niet te egoistisch. Romantisch en passievol, allerlei dingen die ik persoonlijk erg belangrijk vind in een man!
Jij bent discreet en bent dol op seks. Je wilt niet alleen maar een vluggertje, en dan weer weg. Je wilt passie vuur en samen tot een heerlijk hoogtepunt komen. Kortom je ben ondeugende geile man die weet wat lekker is.
Jij bent netjes en wilt ook liever geen rommel in huis. Je vindt het ook leuk al een dame jou verwent, lekker kookt en je met liefde ontvangt als je moe gewerkt thuis komt. Dat is toch wat ieder mens graag heeft?
Jij hebt aan een half woord genoeg. Het is een droom om een man te vinden die mij kan lezen. Iemand die open is en makkelijk praat. Dan is de helft al gewonnen. Ik heb geen bepaald type in mijn hoofd maar ik vind het prettig als iemand actief is.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
KissAndera, 45 jaar · Hoegaarden
Ik wil een man die mijn mond nat maakt en mijn kut nat als ik aan hem denk
June00, 47 jaar · Zorgvlied
Ik ben op zoek naar iemand die een goede vriend voor me zal zijn om mee te beginnen endan zien we wel wat er verder gebeurt. Wie
Geilopzoek, 49 jaar · Schaffen
Ben jij open voor een avonduur?
Pleasureville, 46 jaar · Lucaswolde
twijfel niet en draag de stoute schoenen en stuur me vandaag en bericht. Ik wacht hier op je en ik weet al dat het geweldig zal
Wanna Touch Me, 45 jaar · Hurdegaryp
Jij wilt een makkelijke minnares en een vrouw die je zeker en makkelijk kan plezieren. Misschien als we wat verder zijn samen,
Watersportster, 48 jaar · Landgraaf
Je bent een levensgenieter en geniet graag met een vrouw aan je zijde.