Zie jij het ook wel zitten, om lekker in de buitenlucht te zijn, en dat met zijn tweetjes. Of zomaar spontaan de auto te pakken, en richting de grens te rijden. Hoe gekker, hoe beter!! Denk jij ook zo, en lijkt het je wat? Laat dan een berichtje achter, en ik neem meteen contact met je op.
Een man die het fijn vindt om in gezelschap te verkeren en leuke dingen te doen. Je bent ruimdenkend van aard en hebt brede interesses. Je bent een goede gesprekspartner.
Ik zou graag weer een partner willen vinden, die het fijn vind om de normale/dagelijkse dingen wilt delen met mij. Gewoon een luisterend oor, samen met een wijntje op de bank. Wie weet bloeit er iets heel moois voort uit dit.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Vitamine J, 46 jaar · Ruien
Lieve spontane man die een beetje tegen gas kan geven.
Itscamilla69, 48 jaar · Wuustwezel
Vind je het leuk zoals mijn tieten eruitzien? Ik wil dat iemand mijn borsten streelt zoals de pornosterren het doen. Ga je
Viv1968, 49 jaar · Gorredijk
Ik zal jou zeker laten voelen hoe speciaal jij op dat moment voor mij bent als wij samen gaan zijn. Ik hoop ook dat dit snel gaat
Abigail X, 48 jaar · Eckelrade
Het spijt me dat ik zo wanhopig ben voor liefde, jij bent iemand die ook in liefde geïnteresseerd is, toch? Kun je me iets
Heythere2014, 49 jaar · Moerdijk
Jij bent vrij man en staat goed in het leven. Je bent een gezellige extraverte man die ook wat te vertellen heeft en waar ik heel
Dani71, 46 jaar · Maastricht
Ik zoek mannen en/of vrouwen die ook gebonden zijn. Niet op zoek naar een vaste relatie, maar gewoon wat meer spanning op sexgebied.