Seks hoeft echt niet alleen in bed en als jij dat met me eens bent dan hebben we het perfect samen. Dan doen we alleen maar waar we goed in zijn. En lekker dat het dan gaat worden..
Man met interesse in het leven en een zijn hart op de juiste plek. Zelf ben in weg van de quest (tijdschrift) en wetenschap programma's. Kijk graag naar discovery en zoek iemand die dat ook leuk vind!
Je bent uiterlijk goed verzorgd, je werkt, bent single en opzoek naar een vriendschappelijke relatie. Uiteraard willen we ook genieten van elkaar en zien of we dus dezelfde interesse hebben in dingen. Je houdt van lekker eten en genieten van gezelligheid die we op vele manieren kunnen maken.
Jij hebt aan een half woord genoeg. Het is een droom om een man te vinden die mij kan lezen. Iemand die open is en makkelijk praat. Dan is de helft al gewonnen. Ik heb geen bepaald type in mijn hoofd maar ik vind het prettig als iemand actief is.