Seks hoeft echt niet alleen in bed en als jij dat met me eens bent dan hebben we het perfect samen. Dan doen we alleen maar waar we goed in zijn. En lekker dat het dan gaat worden..
Het zou heel erg leuk zijn als jij ook van lekker eten houdt, wil proeven en genieten van het bourgondische leven. Qua type zoek ik iemand die lekker ontspannen is en geniet van zijn vrije tijd. Ik heb geen wensen qua leeftijd of uiterlijk, de innerlijke klik is voor mij nummer een,
Hoe zie jij dit voor je? Ik hoop hetzelfde als ik natuurlijk anders dan blijf ik zonder man zitten maar het lijkt me zo apart om weer een man in mijn leven te hebben die mij laat zien dat ik wel wat waard ben.
Jij hebt geen zin meer om de dingen alleen te beleven en om alleen overal naar toe te gaan. Je hebt een goed gevoel voor humor en je houdt van spontaniteit en niet volgens een vaste agenda te werken. Dus heb je zin om eens wat met mij te gaan drinken of wat eten, laat het mij weten.
Goh ja, dit is mogelijk nog moeilijker. Als jij je zelf wat herkent in mijn sterke en mindere punten of ze spreken je aan, dan is dat al een begin. Je bent niet uit op een avontuurtje maar hebt het wel goed met me voor.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Echtema19690513, 48 jaar · Sleidinge
Ik zoek een echte heer, die weet hoe hij een vrouw moet en hoort te behandelen. Ik zoek iemand met gevoel voor humor en niet al
KissAndera, 45 jaar · Hoegaarden
Ik wil een man die mijn mond nat maakt en mijn kut nat als ik aan hem denk
Annelie71, 46 jaar · Heist-aan-Zee
Lekkere man die graag geniet van sex en een sex relatie wil uitbouwen.
Sharona42, 47 jaar · Dordrecht
Ik hoop dat jij lief bent, aanhankelijk, rustig van karakter maar vooral ook eerlijk en sportief dan ben jij het die ik zoek!
Sweetlikecandy, 48 jaar · Rotterdam
Leeftijd of kleur vind ik niet zo belangrijk
Ikzoekjeee, 49 jaar · Eindhoven
Ben op zoek naar jou! De leukste man van Nederland die mij het gelukkigste gevoel zal bezorgen! Heb jij een leuk karakter en