Een leuke man die er net als ik voor open staat om een serieuze relatie aan te gaan, het gezellig durft te maken en die ondernemend is. Lief is toch wel erg belangrijk en behulpzaam zou ook mooi zijn. Hoor ik snel van je?
Hoe zie jij dit voor je? Ik hoop hetzelfde als ik natuurlijk anders dan blijf ik zonder man zitten maar het lijkt me zo apart om weer een man in mijn leven te hebben die mij laat zien dat ik wel wat waard ben.
Een moeder die het vermogen heeft om ook geduldig te zijn. Ik vind het leuk om een man te hebben die ervoor kiest om bij een geestige en grappige vrouw te zijn in plaats van een sexy en stoute vrouw. Ik hou van een man die heel zachtaardig is in al zijn wegen en ook in zijn acties.
Een lekkere man die mij de aandacht kan geven die ik nodig heb. Lekker kroelen, lief zijn voor elkaar en genieten als een echt stel. Ik vind dat je er wel leuk uit mag zien, leuk gekleed, haar netjes en goed verzorgd. En je hart op de juiste plek hebben.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Feestjebeestje, 47 jaar · Lillo
Je bent een gezellig vent, vaak vrolijk en optimistisch, je houdt van goed gezelschap om je heen, liefst een leuke dame! Je
PeTRa, 48 jaar · Utrecht
Knap, lief, attent, draagt mij op handen...... Too perfect to be true! Jij bent vooral jezelf en als het goed is valt de klik
De-storm, 45 jaar · Bovensmilde
Ik vind het heel belangrijk dat wij ons goed kunnen aan voelen dat we niet langs elkaar heen leven maar het pad samen volgen
NovaBabyGirl, 46 jaar · Nistelrode
Ik hoop dat je zo goed bent om hele spannende dingen met mijn hele lichaam te doen! Ik wil zo graag. Lik en neuk me!
Yassmineh, 47 jaar · Húns
Ik ben niet echt kieskeurig als het om mannen gaat waarmee ik ga daten, dus misschien kun je het met me uitproberen, ik ben heel
Hahalachebekkie, 48 jaar · Luttelgeest
Een man die ook van mening is dat er iets eerst moet groeien tussen twee personen. En het niet om andere dingen hoort te draaien.