Een man die het fijn vindt om in gezelschap te verkeren en leuke dingen te doen. Je bent ruimdenkend van aard en hebt brede interesses. Je bent een goede gesprekspartner.
Zie jij het ook wel zitten, om lekker in de buitenlucht te zijn, en dat met zijn tweetjes. Of zomaar spontaan de auto te pakken, en richting de grens te rijden. Hoe gekker, hoe beter!! Denk jij ook zo, en lijkt het je wat? Laat dan een berichtje achter, en ik neem meteen contact met je op.
Ben jij ook iemand die het alleen zijn niet leuk vind en graag iemand in zijn leven wil om het gezellig mee te kunnen maken. Iemand die voor je kookt en het gezellig maakt in huis?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Charlotzzzz, 49 jaar · Bulskamp
Ik hou van vrolijke, spontane mannen die in zijn voor een grapje op zijn tijd maar daarnaast ook serieus kunnen zijn. Met serieus
Fraan, 46 jaar · Ieper
jij wil meedoen aan een spannende date?
Desibellen, 45 jaar · Mijdrecht
Je voelt gewoon wanneer die echte klik er is, alsof je elkaar opeens echt 'ziet', elkaar op een bepaalde manier herkent ofzo.
Lachbeelllroos, 47 jaar · Boortmeerbeek
Je zoekt er niet te veel achter gelijk. Je bent misschien zelf ook gescheiden en voor de rest maakt het me helemaal niks uit.
Carpediemke, 45 jaar · Roeselare
wat levenskennis hebben
Rhana, 45 jaar · s-Graveland
De ideale man bestaat niet. Of toch wel? Ben jij de ideale man voor mij? Empathisch vermogen, romantisch, een heer in bed die