Je kan je mannetje staan in het digitale tijdperk, bent niet van een té oude stempel en hebt niks tegen mijn kat. Ga je ook wel eens graag op reis of iets drinken op café laat me dan eens iets weten. We zien dan wel waar het naartoe gaat.
Goh ja, dit is mogelijk nog moeilijker. Als jij je zelf wat herkent in mijn sterke en mindere punten of ze spreken je aan, dan is dat al een begin. Je bent niet uit op een avontuurtje maar hebt het wel goed met me voor.
Je houdt van reizen en je bent een prettig en warm bedrijf. We hoeven geen geliefden te worden, maar we moeten vrienden zijn om een leuke vakantie te hebben. Net als ik ben je meer op warme en zonnige plaatsen, dus we gaan niet op skivakantie.
Ik kom graag in contact met een man die me eens mee uit wil nemen en samen een gezellige tijd hebben. Dat is wel het voornaamste van alles. Zou jij die man voor mij kunnen worden en zijn?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Ondeugent, 45 jaar · Rijkevorsel
Opscheppers weerhouden zich.
SecreTara, 48 jaar · Alken
Ik hoop hier mannen te vinden die niet 1 2 3 klaar zijn maar een aardig uithoudingsvermogen hebben en het liefst meerdere keren
Seliikta, 49 jaar · Sittard
volgt
Babe1967, 49 jaar · Ronse
Volgt
JA0413, 45 jaar · Zandeweer
Je bent heel geïnteresseerd om plezier met me te hebben, je zult dingen tegen me zeggen en blij met me zijn! en je zult
Lookinglynn, 45 jaar · Geervliet
Je bent een spel om iets nieuws met me te proberen, we kunnen een avontuur hebben als je wilt, laat me gewoon weten wat je favoriete