Single, en ook open staan voor een relatie, dan weet ik dat we hetzelfde zoeken en dat is dan wel duidelijk. Een relatie kunnen we opbouwen en hoeft niet snel te gebeuren. We hebben tijd genoeg?
Ik heb dus ook besloten via deze weg Mr. Right te vinden, wees alsjeblieft duidelijk in wat je zoekt. En mannen 1 tip: stuur me geen gedichten of ga niet om de romantische tour. Daarom ben ik hier niet
Goh ja, dit is mogelijk nog moeilijker. Als jij je zelf wat herkent in mijn sterke en mindere punten of ze spreken je aan, dan is dat al een begin. Je bent niet uit op een avontuurtje maar hebt het wel goed met me voor.
Een man die weet wat hij in zijn leven wil of wilt bereiken. Dus ben je verzorgd, hygiënisch, en heb je een goede dosis humor dan hoop ik dat ik jou beter mag leren kennen