Tja nu ben ik hier en heb ik het voor het zeggen...en dan weet ik niet zo goed wat mijn criteria zijn. Verzorgd, de nodige levenslessen gehad en niet te ver bij me uit de omgeving
Jij bent ook trots op je lichaam, ziet er goed uit (hoeft geen sixpack te zijn maar ja, als je hem nu eenmaal hebt...hihi) en hebt een knap koppie. Uiterlijk maakt me niet zoveel uit verder qua haarkleur en ogen, huidskleur enzo als je maar vaak opgewonden bent en me lekker komt bezoeken voor heerlijke verwennerijen!
Jij bent discreet en bent dol op seks. Je wilt niet alleen maar een vluggertje, en dan weer weg. Je wilt passie vuur en samen tot een heerlijk hoogtepunt komen. Kortom je ben ondeugende geile man die weet wat lekker is.
Laten we er iets van proberen te maken. Dus zie jij een leuke tijd met mij ook wel zitten? Ik ben er bijna zeker van als wij snel die klik hebben dat dat dan helemaal goed zal komen voor ons. Ik zal hier geduldig op een berichtje van jou wachten.