Ben jij een vrouw tussen 35-... Die eens graag met een verzorgd, klassevol (met op dit vlak totaaaaal geen ervaring) koppeltje grenzen wil verleggen, laat maar weten. Wij vinden het nu al spannend :-)
Jij bent ook trots op je lichaam, ziet er goed uit (hoeft geen sixpack te zijn maar ja, als je hem nu eenmaal hebt...hihi) en hebt een knap koppie. Uiterlijk maakt me niet zoveel uit verder qua haarkleur en ogen, huidskleur enzo als je maar vaak opgewonden bent en me lekker komt bezoeken voor heerlijke verwennerijen!
Ik heb mezelf cougar genoemd en het liefst ontmoet ik ook jonge sportieve mannen uit de regio Arnhem. Maar ik wil de lat niet te hoog leggen. Ook mannen buiten Arnhem maken kans. Als je maar kunt verplaatsen.
Ik ben hier niet voor een relatie, maar ik ben hier om een wildste seks nacht te hebben. En die nacht wil ik gewoon snel hebben. Als je het gevoel hebt dat je dat ook wilt, ben ik misschien een goede vrouw voor jou. We kunnen zowel wild als ondeugend samen zijn.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
ChannXx, 48 jaar · Melden
Ik wil de man van mijn dromen ontmoeten. En ik kan je vertellen dat het echt heel leuk gaat worden. We doen wat we zo leuk vinden
Bummeroi, 47 jaar · Zaanstad
waar zit in hemelsnaam die goed uitziende man met een sterk karakter en hoge aaibaarheidsfactor?
Lind5eyy, 47 jaar · Scheemda
Intelligent, lief, nuchter en avontuurlijk. Bonuspunten als je een beetje eigenzinnig bent.
Mumcindy, 45 jaar · s-Hertogenbosch
Leeftijd is geen probleem voor mij en voor jou ook niet het is tenslotte maar een getal. Het gaat om de inhoud die je aan elkaar
JannieBloem, 46 jaar · Ossenwaard
Ik wilde eigenlijk alleen op zoek gaan naar een fling, affaire.... nog steeds wel, maar toch wel in een wat extremere vorm.
LovelyRosy, 49 jaar · Veenhuizen
Ik zoek iemand die niet gebonden is aan iemand en die me kan neuken wanneer ik dat wil. Iemand die zijn talent aan mij zal tonen