Ik zoek iemand creatief, spontaan, goedlachs die graag onnozel doet maar waarmee ik ook uren gepassioneerd kan praten. Ik hoop via deze weg positieve ervaringen op te doen en flauwe plezanten hoeven voor mijn part niet te reageren. Een man van 50 is wel de leeftijdsgrens die ik stel, want ik verwacht dat je op die leeftijd andere verwachtingen koestert dan iemand van 24 zoals ik. Uiterlijk speelt minder een rol, als de klik er maar is! :)
Als jij ondeugend bent, dan denk ik dat jij mij maar beter even een berichtje kan sturen via hier. Ik ben er zeker van dat wij van elkaar gaan genieten. Ik wil dat je me zo hard mogelijk neukt. Ik weet zeker dat dit gaat werken. Ben jij wel geïnteresseerd in de dingen die ik voor jou zou kunnen doen?
Ik ben op zoek naar een man die me naar een nieuw en fijn avontuur kan brengen en natuurlijk een man die de leegte in mijn hart kan vullen. Zie je, het soort man waar ik naar op zoek ben, is geen perfecte kerel, maar een echte
Je hoeft niet perse vrijgezel te zijn, maar ik vind dat wel fijner. Het maakt mij niet zoveel uit voor mij maar ik vind het lullig en zielig voor je vriendin. Ikzelf zoek niet meteen een vaste relatie vandaar dat het mij uiteindelijk niet zoveel uitmaakt. Jij vindt het leuk om dingen te ondernemen en houdt