Je vind het niet erg dat ik niet al te veel geld kan uit geven gratis dingen zijn vaak net zo leuk om te doen, je houd van een grote familie en je hebt misschien w el een eigen plekje?
Durf of wil jij het met me aan? éénmalige lekkere heftige en stoute (kinky) sex of misschien wel meerdere keren? Ik heb weinig tot geen taboe's dus probeer me maar maar mannen alleen.......geen enkele kans ik wil namelijk likken en NIET zuigen en dat ik het met een man/mannen al allemaal heb gedaan en gezien
Ik heb mezelf cougar genoemd en het liefst ontmoet ik ook jonge sportieve mannen uit de regio Arnhem. Maar ik wil de lat niet te hoog leggen. Ook mannen buiten Arnhem maken kans. Als je maar kunt verplaatsen.
Je bent een sexy man met een goed hoofd op je schouders. Je bent iemand die graag intiem is met de vrouw die hij is, ongeacht waar je bent. Alles kan ter discussie worden gesteld, dus dat moeten we nu echt doen.