Het kan maar zo zijn dat jij degene bent die ik al een tijd zoek. Soms alleen zijn vind ik niet erg, toch begint de frustratie wel de overhand te nemen, maar dat lijkt mij ook logisch, we zijn niet op de wereld om altijd maar alleen te zijn.
Ben jij de gene die ik echt al me hele leven mis? Heb je net als ik al veel relaties gehad maar het was het net niet. Ik weet dat je precies begrijpt wat ik bedoel. Je moet niet verlegen zijn als je me beter wil leren kennen. Je moet wel gevoel voor humor hebben en aardig zijn met een hart van goud.
Wil jij ook een seksmaatje en je verder niet binden? Ik vind dat wel een mooi idee en ik hoop een maatje te vinden voor vaker, om voor vaker lekker mee aan de gang te gaan.
Een moeder die het vermogen heeft om ook geduldig te zijn. Ik vind het leuk om een man te hebben die ervoor kiest om bij een geestige en grappige vrouw te zijn in plaats van een sexy en stoute vrouw. Ik hou van een man die heel zachtaardig is in al zijn wegen en ook in zijn acties.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Myrthe7206, 45 jaar · Hoogstraten
Ik wil heel graag maar met een dosis mooie vriendinnen val ik gewoon eigenlijk niet zo bijzonder op. Maar de juiste man op de
Hildie, 47 jaar · Mantinge
Iemand die het heerlijk vindt om een oudere dame te verwennen. Je vindt het fijn om je tong te gebruiken om mij te laten genieten.
Daph18, 45 jaar · Baarland
Je moet hier niets over vertellen aan niemand, dit blijft ons geheimpje. Geef me je al je aandacht, we moeten wel discreet
Ikke197, 46 jaar · Oostkamp
mss teveel he.....
Moriane, 49 jaar · Venray
Wie kan mijn vlam doen aanwakkeren met een goed gesprek afgewisseld door wat humor. Wie brengt mij de galante energie waar
PartyPrincesX, 45 jaar · Assendelft
Een ondeugende man die actief is in seks. Iemand die op zoek is naar een vrouw met wie hij zijn leven wil doorbrengen. Lief en