Je staat open voor de nieuwe, onbekende zaken in het leven, kan lichte en diepere gesprekken aangaan over van alles en nog wat, geeft niet snel op, gewoon lekker doen wat je wilt zolang het maar goed voelt. Uiteraard ben je daarbij spontaan met een goed gevoel voor humor..zie je het zitten?
Hij moet eerlijk, loyaal en opgewekt zijn, dat is heel belangrijk. Een echte man behandelt zijn vrouw als een koningin.Tijdens slechte en goede tijden hou je van me ongeacht wat er ook gebeurt.
Ik heb dus ook besloten via deze weg Mr. Right te vinden, wees alsjeblieft duidelijk in wat je zoekt. En mannen 1 tip: stuur me geen gedichten of ga niet om de romantische tour. Daarom ben ik hier niet
Een lieve trouwe man, warm gezellig en sociaal, Spontaan en eerlijk. Geeft veel aandacht aan anderen, niet te egoistisch. Romantisch en passievol, allerlei dingen die ik persoonlijk erg belangrijk vind in een man!