Ik ben op zoek naar een man die me naar een nieuw en fijn avontuur kan brengen en natuurlijk een man die de leegte in mijn hart kan vullen. Zie je, het soort man waar ik naar op zoek ben, is geen perfecte kerel, maar een echte
Je bent M/V die een vrouw van 41 helemaal kan laten ontspannen. Je weet wat je doen moet om me te laten smelten in je handen. Leeftijd is niet belangrijk, uiterlijk wel wat, maar doorslaggevend is dat je mee weet te veroveren. Ben je lief dan laat ik je zien wat mijn tatoeage is. Hij is gezet na mijn scheiding,
Zoek jij wat ik ook zoek? Zonder géne elkaars seksverzoekjes willen waarnemen en lekker experimenteren samen? Wil je meer over jezelf vertellen, dan mag dat. Je mag mij ook alles vragen. Schrijf je me snel dan?
Je bent serieus en denkt ook na over een relatie. En je bericht mij niet alleen om met mijn gevoelens te spelen. Ik verzeker je dat er altijd een karma zal zijn die voor het goede zal zorgen.