Als je denkt dat je een gesprek met mij kunt voeren. En als je het ook leuk zou vinden met mij met een glas whisky of bier te drinken terwijl we over de toekomst filosoferen.... kunnen we misschien samen genieten van de tijd die we hebben?
Ik heb mezelf cougar genoemd en het liefst ontmoet ik ook jonge sportieve mannen uit de regio Arnhem. Maar ik wil de lat niet te hoog leggen. Ook mannen buiten Arnhem maken kans. Als je maar kunt verplaatsen.
Als je met mij romantisch wilt zijn, weet ik zeker dat ik je alles zal teruggeven wat je voor mij doet. Wat wil je nog meer met mij doen? Kan je me speciaal laten voelen? Laten we er iets moois van maken. Ik ben klaar voor je!
Jij bent netjes en wilt ook liever geen rommel in huis. Je vindt het ook leuk al een dame jou verwent, lekker kookt en je met liefde ontvangt als je moe gewerkt thuis komt. Dat is toch wat ieder mens graag heeft?
Ik bouw graag aan het leven. Niet zwaar bekijken hoor! Opbouwen heb ik alles al gedaan. En nog een aantal jaar en dan kan ik er van genieten. Maar samen is het toch een stuk leuker.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
HennieS, 45 jaar · Veeningen
, het hele verhaal. Ik denk een combinatie van superman en jij ;-) Iemand die mij kan laten lachen wanneer ik verdrietig ben,
Sannelady, 46 jaar · Eethen
Zie jij het ook zitten om vanaf nu lekker te genieten samen, en misschien ook wat andere leuke dingen erbij, samen met mij!
Master-minder, 45 jaar · Schoonloo
Ik ben op zoek naar een leuke betrouwbare man, ik heb genoeg ellende achter mij gelaten en zou graag met een leuke vent een nieuwe
Israwiewar, 45 jaar · Pellenberg
Je ziet een toekomst voor je van ons beiden, waarin we elkaar gelukkig maken en elkaar aanvullen. Je bent een man die zichzelf