Ik heb mezelf cougar genoemd en het liefst ontmoet ik ook jonge sportieve mannen uit de regio Arnhem. Maar ik wil de lat niet te hoog leggen. Ook mannen buiten Arnhem maken kans. Als je maar kunt verplaatsen.
Ik vind het belangrijk dat een man zich verantwoordelijke voelt. Ik vind het belangrijk dat het eerste gevoel wat we hebben fijn word. Ik vind het ook erg fijn om aan uiterlijke verzorging te denken, zowel bij mij als bij jou. Ook het gevoel in de berichten moet goed zijn!
Quinn1407, 45 jaar · Doetinchem
♥ Gelderland ♥ Blond haar ♥ Grijze ogen ♥ Dik lijf
Ik ben de laatste tijd zo geil en ik wil nu echt dat er eens iemand komt die mijn seksuele gevoelens wilt gaan stillen. Ik hoop dat jij dat gaat worden voor mij. Zou jij iets liefs voor mij kunnen doen?
Op een beetje gek en eigenaardig val ik wel hoor. Ze zegen toch vaak doe maar gewoon dan doe je al gek genoeg? Ik ben juist meer van doe maar niet zo gewoon hihi.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Fresiake, 49 jaar · Genk
Het past heel goed bij mij als jij ook sportief bent of in ieder geval mij lekker mijn ding laat doen. Ieder zijn eigen hobby
Love1971You, 47 jaar · Millen
Ik hou ervan om geil te zijn. Ik wil dat delen met een man die alleen is en graag seks heeft. Ik hou ervan om elkaar gek te maken.
Selma1972, 46 jaar · Mal
Een man die erg geïnteresseerd is om iets aardigs met me te doen. Laat me gelukkig voelen en bevredig me door orale seks
CindyKl, 49 jaar · Halle
Lief, spontaan, grappig, met veel gevoel voor humor. Je bent ongeveer van mijn leeftijd, en je bent zo vrij als een vogeltje.
Hamiltongirl, 47 jaar · Anna Paulowna
Volgt
Sann1968, 48 jaar · Afferden
Het maakt mij niet uit hoe jij eruit ziet. Als jij mij neemt zoals ik ben en ik jou dan hebben wij toch niets meer nodig, behalve