Ben jij ook iemand die het alleen zijn niet leuk vind en graag iemand in zijn leven wil om het gezellig mee te kunnen maken. Iemand die voor je kookt en het gezellig maakt in huis?
Lekkerdik, 48 jaar · Arnhem
♥ Gelderland ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
Of je dik of dun bent maakt niet uit , het gaat mij erom dat je lekker kunt verwennen. Standje 69 daar ben je dol op en je bent niet te extreem!
Zie jij het ook wel zitten, om lekker in de buitenlucht te zijn, en dat met zijn tweetjes. Of zomaar spontaan de auto te pakken, en richting de grens te rijden. Hoe gekker, hoe beter!! Denk jij ook zo, en lijkt het je wat? Laat dan een berichtje achter, en ik neem meteen contact met je op.
Als je denkt dat je een gesprek met mij kunt voeren. En als je het ook leuk zou vinden met mij met een glas whisky of bier te drinken terwijl we over de toekomst filosoferen.... kunnen we misschien samen genieten van de tijd die we hebben?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
E3eV, 45 jaar · Den Haag
Ik zoek een man tussen de 35 en 55 jaar. Dat is belangrijk wat betreft de focus op de dingen waar we mee bezig zijn. Je bent een
Mmmargo, 46 jaar · Deventer
Ik ben serieus over een langdurige relatie en het vinden van de juiste man om de rest van mijn leven met me te delen en te voltooien.
Goedgemutst69, 47 jaar · Aartrijke
Jij houdt van grapjes en maakt ook graag plezier. Je bent ongeveer van mijn leeftijd en bent ook op zoek naar een levenspartner,
Christelluttele, 47 jaar · Antwerpen
Ik heb me hier ingeschreven ten eerste omdat ik geen tijd heb om buiten te 'zoeken' en ten tweede omdat ik dit ook wil ervaren.
LeightonH, 45 jaar · Poortugaal
Hallo schat Ik hou van heldere dingen, ik hou vooral van de oprechtheid, maar bovenal hou ik van verrassingen. Heb je de laatste
JEN69x, 48 jaar · Vinkeveen
Ga je geil zijn vanwege mij? Laten we vandaag iets moois maken. Ik weet zeker dat we deze zo goed voor ons kunnen maken. Ik zal