Je hoeft niet net als ik een feestbeest te zijn maar wel een beetje van het uitgaansleven houden, vroeg naar bed doen we doordeweeks wel:p Een nette jongen, geen aso om het zo te zeggen, en natuurlijk moet je lief zijn en respect hebben voor het vrouwelijk schoon als ik.
Jij bent discreet en bent dol op seks. Je wilt niet alleen maar een vluggertje, en dan weer weg. Je wilt passie vuur en samen tot een heerlijk hoogtepunt komen. Kortom je ben ondeugende geile man die weet wat lekker is.
Je staat open voor de nieuwe, onbekende zaken in het leven, kan lichte en diepere gesprekken aangaan over van alles en nog wat, geeft niet snel op, gewoon lekker doen wat je wilt zolang het maar goed voelt. Uiteraard ben je daarbij spontaan met een goed gevoel voor humor..zie je het zitten?
Op een beetje gek en eigenaardig val ik wel hoor. Ze zegen toch vaak doe maar gewoon dan doe je al gek genoeg? Ik ben juist meer van doe maar niet zo gewoon hihi.