Ik heb een man nodig in mijn leven en ik wil ook voor ons gaan. Ik moet een perfecte match vinden en hopelijk doen we het vaker. Het gaat allemaal om een ??perfecte vriendschap en ik ben er klaar voor.
Mijn ideale man is erg mannelijk en weet hoe hij heerlijk voedsel moet koken. Het is een erg belangrijk puntje voor mij, omdat ik graag heerlijk voedsel eet. Ook zou het leuk zijn als jij graag leuke activiteiten onderneemt en het liefste met mij.
Gezellig. En dan bedoel ik echt gezellig en ik hoop dat je je niet laat afschrikken door mijn status. Ik heb een relatie maar niet zoals jij waarschijnlijk denkt.
Ik ben op zoek naar een man die me naar een nieuw en fijn avontuur kan brengen en natuurlijk een man die de leegte in mijn hart kan vullen. Zie je, het soort man waar ik naar op zoek ben, is geen perfecte kerel, maar een echte
Ik heb geen strak lijf meer (2 kids hé) maar voel me wel goed in mn vel en ben best trots op mijn lijf. Ik zoek iemand die mij het gevoel kan geven dat ik de liefste, de mooiste, de geilste vrouw van zijn leven ben ;)
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Jan-a, 48 jaar · Amsterdam
Leeftijd is maar een getal belangrijker vind ik hoe je met me omgaat. Ik hou wel van spontane mannen die ook houden van spontane
Kimigirl1969, 48 jaar · Marum
Ben jij ook op zoek naar een serieuze afspraak? Een relatie sluit ik niet uit, maar eerst moet de date komen. Ik zoek een man
Mxyx2, 45 jaar · Heist-aan-Zee
Je zoekt net als ik naar iemand die het leven leuker en gezelliger maakt. Iemand om het gezellig mee te maken thuis op de bank,
Geco, 47 jaar · Blijham
Mocht je nu denken, dat zoek ik. Geweldig dan kan je gewoon gelijk de koe bij de hoorns pakken. Ik ben niet ingewikkeld maar
Hamiltongirl, 47 jaar · Anna Paulowna
Volgt
SingSing6712, 49 jaar · Gent
Wat wel belangrijk is dat je er allebei hetzelfde in staat. Niet dat de een een compleet andere verwachting heeft dan de ander.