Ik dacht aan een man die gewoon een spel is voor wat ik ook maar kan bedenken voor de lol! Ik weet dat je ook geïnteresseerd bent, maar je moet me vertellen wat je het liefste doet.
Ook deze rijpe vrouwen uit Antwerpen zijn nog op zoek naar sex
RuiterPatri, 45 jaar · Heerde
♥ Gelderland ♥ Zwart haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
Je bent sociaal en warmvoelend, je hebt een groot inlevingsvermogen en houdt ook van gezelligheid en romantiek. Je bent aardig en charmant en hebt een rustig karakter. Ik heb het niet zo op opvliegende ego-trippers.
Jij hebt geen zin meer om de dingen alleen te beleven en om alleen overal naar toe te gaan. Je hebt een goed gevoel voor humor en je houdt van spontaniteit en niet volgens een vaste agenda te werken. Dus heb je zin om eens wat met mij te gaan drinken of wat eten, laat het mij weten.
Ik zou graag weer een partner willen vinden, die het fijn vind om de normale/dagelijkse dingen wilt delen met mij. Gewoon een luisterend oor, samen met een wijntje op de bank. Wie weet bloeit er iets heel moois voort uit dit.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Gobinet, 47 jaar · Essen
Ik zoek een relatie dus handig zal het zeker zijn als je dat ook zoekt. Als het klikt wil ik namelijk niet graag opgehouden worden
Avnna , 47 jaar · Halfweg
Ik beloof je dat we naar leuke plaatsten reizen. Ik ga ervoor zorgen dat je je goed voelt als we elkaar ontmoeten. Ik ben hier
Doon-jah, 48 jaar · Schoten
Jij bent wel in voor wat voor soort plezier dan ook. Doe met me mee en we zullen het samen zeker naar ons zin gaan hebben!
Margien47, 48 jaar · Almelo
betrouwbaar eerlijk en het verleden achter je gelaten dus afgesloten ...humor is ook wel prettig beetje serieus mag
Sytske68, 49 jaar · Turnhout
Ik hou wel van een man die sterk in zijn schoenen staat en een doel voor ogen heeft. Iemand die ook wel eens de touwtjes in handen
Strawberrybb, 46 jaar · Den Hout
Misschien dat mijn type man hier ook wel ingeschreven staat en hij op zoek is naar een vrouw zoals ik? Hoe leuk zou dat zijn.