Ik wil weer gelukkig zijn en alle dingen doen die we leuk vinden. Dat zou mij ook een gelukkig mens maken. Ik heb dat nodig in mijn leven en ik ben er ook klaar voor.
Man tussen 30 en 60 bereid tot anale seks. Niet te groot geschapen. Misschien langdurige discrete relatie maar dat is toekomst en niet nu. Verder hoop ik dat je het niet erg vind om ergens anders af te spreken en een hotel te gebruiken. En laat ook even weten wat je zelf lekker vind.
Ik wil bij iemand zijn die mij gelukkig kan maken en me kan bevredigen. Als je dat voor me kunt doen, dan stuur me maar een bericht. Laten we maar van elkaar gaan genieten. Waar wacht je op? Ik ben helemaal van jou!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Wilma, 47 jaar · Noordbergum
Ik zou het heel prettig vinden om gelijkgestemden te ontmoeten om mee te praten en misschien samen leuke dingen te ondernemen.
Kxxxx, 49 jaar · Strijpen
Jij denkt ook dat het veel makkelijker is om face2face te spreken en geeft daar de voorkeur aan. Mannen die alleen maar hier
Biancaatje, 45 jaar · Deurne
Ben jij die leuke vent naar waar ik al jaren op zoek ben? Stuur je me een leuk berichtje..? XkusX
Badtrutje, 45 jaar · Westerveld
Niet te bang zijn, ik bijt niet tenzij je het graag wilt, maar dan kies ik het plekje uit. Dus laten we snel handelen en er iets
MarieLouisa, 49 jaar · Huizen
Je hebt respect voor vrouwen, je bent lief en begripvol. Je uiterlijk en leeftijd vind ik onbelangrijk.
Mary23, 47 jaar · Alblasserdam
Gewoon om een ??perfecte tijd te hebben is alles wat ik wil en alles waar ik om vraag. Gewoon een man die me liefde toont en samen