Ik ben op zoek naar een man en heb een perfecte tijd samen. Ik denk eraan om een ??man aan mijn zijde te krijgen en weer gelukkig te zijn. Eerst een vriendschap en wie weet wat er later gebeurt!
Jij bent ook trots op je lichaam, ziet er goed uit (hoeft geen sixpack te zijn maar ja, als je hem nu eenmaal hebt...hihi) en hebt een knap koppie. Uiterlijk maakt me niet zoveel uit verder qua haarkleur en ogen, huidskleur enzo als je maar vaak opgewonden bent en me lekker komt bezoeken voor heerlijke verwennerijen!
Je staat open voor de nieuwe, onbekende zaken in het leven, kan lichte en diepere gesprekken aangaan over van alles en nog wat, geeft niet snel op, gewoon lekker doen wat je wilt zolang het maar goed voelt. Uiteraard ben je daarbij spontaan met een goed gevoel voor humor..zie je het zitten?
Ik heb dus ook besloten via deze weg Mr. Right te vinden, wees alsjeblieft duidelijk in wat je zoekt. En mannen 1 tip: stuur me geen gedichten of ga niet om de romantische tour. Daarom ben ik hier niet
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Marjolein2015, 47 jaar · Deventer
Ik laat me verassen.
Menina69, 48 jaar · Middelburg
Je bent een heel stoute man en je weet wat je doet als het gaat om het opwindend zijn. Ik wil niet dat iemand saai wordt, maar iemand
Sabientje1969, 48 jaar · Tienen
Ben een mensen mens en hoop hier de man van mijn dromen te ontmoeten.
Arna196808, 49 jaar · Oudenaarde
Je bent bekend met de sofs SM en voor een bondage schrik je niet terug. Dat ik nog op dat terrein onervaren ben dat vind je alleen
Lucetta, 47 jaar · Maldegem
Zo vind ik dat even moeilijk om hier iets neer te zetten. Ik ben helemaal niet iemand die echt iets heel erg belangrijk vind!
Liez28081968, 49 jaar · Valkenswaard
Je zal het met mij moeten doen, alle sloeries uit mijn familie heb ik geen contact meer mee. Dus als je voor mij gaat zal je ook