Je hoeft niet perse vrijgezel te zijn, maar ik vind dat wel fijner. Het maakt mij niet zoveel uit voor mij maar ik vind het lullig en zielig voor je vriendin. Ikzelf zoek niet meteen een vaste relatie vandaar dat het mij uiteindelijk niet zoveel uitmaakt. Jij vindt het leuk om dingen te ondernemen en houdt van een borreltje. Uiterlijk vind ik niet zo belangrijk.
Ik heb mezelf cougar genoemd en het liefst ontmoet ik ook jonge sportieve mannen uit de regio Arnhem. Maar ik wil de lat niet te hoog leggen. Ook mannen buiten Arnhem maken kans. Als je maar kunt verplaatsen.
Als je denkt dat je een gesprek met mij kunt voeren. En als je het ook leuk zou vinden met mij met een glas whisky of bier te drinken terwijl we over de toekomst filosoferen.... kunnen we misschien samen genieten van de tijd die we hebben?
Je bent uiterlijk goed verzorgd, je werkt, bent single en opzoek naar een vriendschappelijke relatie. Uiteraard willen we ook genieten van elkaar en zien of we dus dezelfde interesse hebben in dingen. Je houdt van lekker eten en genieten van gezelligheid die we op vele manieren kunnen maken.