Ik hoop hier een leuke en eerlijke man tegen te komen. Wat geduld zou erg op prijs gesteld worden, want ik heb namelijk wel wat tijd nodig om iets te kunnen beslissen. Uiterlijk is voor mij geen belangrijke punt, zolang ik mij maar goed voel in jouw gezelschap.
Jij bent discreet en bent dol op seks. Je wilt niet alleen maar een vluggertje, en dan weer weg. Je wilt passie vuur en samen tot een heerlijk hoogtepunt komen. Kortom je ben ondeugende geile man die weet wat lekker is.
Ik zoek een leuke en spontane man, met een leuke uitstraling. Ik wil graag een nieuwe start maken en ik hoop dat ik hiermee het startsein heb gegeven. Ik zoek geen jaloerse type en hij moet betrouwbaar zijn.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Watersportster, 48 jaar · Landgraaf
Je bent een levensgenieter en geniet graag met een vrouw aan je zijde.
Vlaamse, 49 jaar · Kapellen
Romantiek of simpel seks, ik ben er nog niet over uit...
Flower Babe, 45 jaar · Luttelgeest
Ik droom ervan om mijn man eerder te vinden, zodat we kunnen beginnen met het bouwen van ons eigen leven rond onze open haard?
BettyBlue, 49 jaar · Kuinre
Ik zoek een contact met wie ik samen mijn passie voor kunst kan delen. Iemand die net als ik wil genieten van al het mooie in het
SareReal, 47 jaar · Rillaar
Laat je me niet te lang wachten? Dat doe ik namelijk al erg lang omdat ik niet het type ben om iemand ergens op te pikken om een
Rhana, 45 jaar · s-Graveland
De ideale man bestaat niet. Of toch wel? Ben jij de ideale man voor mij? Empathisch vermogen, romantisch, een heer in bed die