Ik zoek een leuke en spontane man, met een leuke uitstraling. Ik wil graag een nieuwe start maken en ik hoop dat ik hiermee het startsein heb gegeven. Ik zoek geen jaloerse type en hij moet betrouwbaar zijn.
Je staat open voor de nieuwe, onbekende zaken in het leven, kan lichte en diepere gesprekken aangaan over van alles en nog wat, geeft niet snel op, gewoon lekker doen wat je wilt zolang het maar goed voelt. Uiteraard ben je daarbij spontaan met een goed gevoel voor humor..zie je het zitten?
Ik sta open voor veel en heb niet echt een voorkeur, wel gaat het om het genieten wat we beide graag moeten willen. Als we niet genieten van het leven doen we het ook niet goed.
Als je denkt dat je een gesprek met mij kunt voeren. En als je het ook leuk zou vinden met mij met een glas whisky of bier te drinken terwijl we over de toekomst filosoferen.... kunnen we misschien samen genieten van de tijd die we hebben?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Ashlie71, 46 jaar · Stadskanaal
Een lekkere man die zin heeft een dame als ik heerlijk te laten genieten. Ik hou niet van vluggertjes, en wil juist lekker lang
Sucky, 45 jaar · Eindhoven
gewoon 'n lekker ding om wat mee te flirten...
Steffy13, 48 jaar · Noordgouwe
Als jij samen met mij wil zijn, aarzel dan niet en stuur me gewoon iets leuks. Ik weet dat wij het leuk gaan hebben. Wacht daarom
Elisedrie, 47 jaar · Sirjansland
Dat vind ik moeilijk mijn man was gewoon perfect in alles paste die precies bij mij. Ik denk niet dat het realistisch is om perfectie
Babsthebest, 46 jaar · Hoogwoud
Je moet een man zijn die het leuk vindt om met mij vies te doen hihi, misschien kunnen we iets opwindends doen zoals ergens in
Irisduin, 46 jaar · Middelburg
Ik heb geen eisen, behalve dan dat je een serieus man bent die een vrouw lief kan hebben.