Ik zou graag de gelegenheid hebben om een ??trouwe man te ontmoeten, iemand die niet bang is om te zeggen wat hij leuk en niet leuk vindt, die maximaal profiteert van het leven, die niet van monotonie houdt, uit gaat en andere dingen ervaart, niet doen angst wordt billijk in elk avontuur, maar leer van elke fout en zie een positieve verandering. Ik hou van een man die zeker is van zichzelf en wat hij wil in het leven, een echte leider
Man tussen 30 en 60 bereid tot anale seks. Niet te groot geschapen. Misschien langdurige discrete relatie maar dat is toekomst en niet nu. Verder hoop ik dat je het niet erg vind om ergens anders af te spreken en een hotel te gebruiken. En laat ook even weten wat je zelf lekker vind.
Ben je op zoek naar een lief, tevreden mens? Zoek dan niet verder en laten wij van start gaan met een mooi vriendschap. Geef jij het leven ook een kans?