Je geeft me tijd en overhaast de dingen niet. Je bent geduldig en rustig van aard, je behandelt een vrouw liefdevol en staat ook open om liefde en genegenheid te krijgen.
Goh ja, dit is mogelijk nog moeilijker. Als jij je zelf wat herkent in mijn sterke en mindere punten of ze spreken je aan, dan is dat al een begin. Je bent niet uit op een avontuurtje maar hebt het wel goed met me voor.
Als je denkt dat je een gesprek met mij kunt voeren. En als je het ook leuk zou vinden met mij met een glas whisky of bier te drinken terwijl we over de toekomst filosoferen.... kunnen we misschien samen genieten van de tijd die we hebben?
Man tussen 30 en 60 bereid tot anale seks. Niet te groot geschapen. Misschien langdurige discrete relatie maar dat is toekomst en niet nu. Verder hoop ik dat je het niet erg vind om ergens anders af te spreken en een hotel te gebruiken. En laat ook even weten wat je zelf lekker vind.
Een man die het fijn vindt om in gezelschap te verkeren en leuke dingen te doen. Je bent ruimdenkend van aard en hebt brede interesses. Je bent een goede gesprekspartner.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
RachellRoom, 49 jaar · Urk
ik ben echt op zoek naar een lieve man die met mij verder wil ik ben zelf heel romantisch en wil graag mijn passie met iemand delen
Happy19702013, 47 jaar · Reeuwijk
Volgt
Laetiti19701002, 46 jaar · Amsterdam
Een lieve man, waar ik mijzelf kan zijn en hij zichzelf bij mij blijft. Iemand die ik kan liefhebben en mij het gevoel geeft
SunnyDay680722, 49 jaar · Opvelp
Lekker gek of zelfs een beetje geflipt. Tussen de dieren wonen op een boerderij is waar je van droomt. Je houdt van massages
MoederOverste, 45 jaar · Beverwijk
Je bent lekker gek en je durft, dus niet te voorzichtig en je mag lekker geil zijn, hou je vooral niet in. Ik kan niet tegen voorzichtige
Marryammie, 47 jaar · Mierlo
Je bent een gescheiden of een weduwnaar. Je bent kalm en vriendelijk. Je bent goed in adviseren.