Ik weet dat dit het begin is van iets geweldigs en leuks voor ons en ik geloof dat we van elkaar gaan genieten als we elkaar ontmoeten. Welke dingen vind je het leukst aan mij?
Een man die het fijn vindt om in gezelschap te verkeren en leuke dingen te doen. Je bent ruimdenkend van aard en hebt brede interesses. Je bent een goede gesprekspartner.
Man tussen 30 en 60 bereid tot anale seks. Niet te groot geschapen. Misschien langdurige discrete relatie maar dat is toekomst en niet nu. Verder hoop ik dat je het niet erg vind om ergens anders af te spreken en een hotel te gebruiken. En laat ook even weten wat je zelf lekker vind.
Je bent serieus en denkt ook na over een relatie. En je bericht mij niet alleen om met mijn gevoelens te spelen. Ik verzeker je dat er altijd een karma zal zijn die voor het goede zal zorgen.
Wil jij ook een seksmaatje en je verder niet binden? Ik vind dat wel een mooi idee en ik hoop een maatje te vinden voor vaker, om voor vaker lekker mee aan de gang te gaan.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Jolanda422013, 46 jaar · Tilburg
ik ben een vrouw ik heb piercings en tatoos
Biancaatje, 45 jaar · Deurne
Ben jij die leuke vent naar waar ik al jaren op zoek ben? Stuur je me een leuk berichtje..? XkusX
Eigenpleziertje, 46 jaar · Oudenaarde
Je bent iemand met charme en humor je houd van dollen maar ik kan je dan ook serieuse gesprekken voeren? Dan hebbenw e al wel
Moira7002, 47 jaar · Drachten
Jij zoekt ook een vrouw waar je meerdere keren mee kan daten en wie weet wel iets meer mee kan opbouwen? Ik vind het leuk als je
XtothaZ, 47 jaar · Turnhout
U bent het alleen zijn meer dan zat, en ik ben wel een beetje uw type! Waar wacht je dan nog op?
Tekino, 49 jaar · Gerdingen
Hou jij er ook van om dingen te ondernemen, gewoon lekker samen er op uit te gaan. Voor een dag of gewoon lekker een weekendje