Je hoeft niet perse vrijgezel te zijn, maar ik vind dat wel fijner. Het maakt mij niet zoveel uit voor mij maar ik vind het lullig en zielig voor je vriendin. Ikzelf zoek niet meteen een vaste relatie vandaar dat het mij uiteindelijk niet zoveel uitmaakt. Jij vindt het leuk om dingen te ondernemen en houdt van een borreltje. Uiterlijk vind ik niet zo belangrijk.
Jij bent discreet en bent dol op seks. Je wilt niet alleen maar een vluggertje, en dan weer weg. Je wilt passie vuur en samen tot een heerlijk hoogtepunt komen. Kortom je ben ondeugende geile man die weet wat lekker is.
Een man die het fijn vindt om in gezelschap te verkeren en leuke dingen te doen. Je bent ruimdenkend van aard en hebt brede interesses. Je bent een goede gesprekspartner.
Je bent uiterlijk goed verzorgd, je werkt, bent single en opzoek naar een vriendschappelijke relatie. Uiteraard willen we ook genieten van elkaar en zien of we dus dezelfde interesse hebben in dingen. Je houdt van lekker eten en genieten van gezelligheid die we op vele manieren kunnen maken.
Natuurlijk hoor ik graag van je wat je allemaal zou willen doen, we kunnen samen dingen doen die je alleen in je dromen hebt gedaan. Ik wil een man die niet bang is om eens wat nieuws te proberen, denk jij deze uitdaging aan te kunnen?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Newife33, 46 jaar · Ramsel
Niettegendelamp, 46 jaar · Meppel
Ik ben getrouwd, het laatste wat ik wil, is dat mijn man hier achter komt dus graag enige discretie. Afspreken doen we in een
Flierefluiter69, 48 jaar · Valkenswaard
Ik zoek een leuke sportieve man, minimaal 35 (Toyboys zijn leuk maar ik ben ook geen 18 meer) om af en toe mee af te spreken. Geen
Bell4 80, 48 jaar · Lotenhulle
Je bent helemaal in de ban van slanke dames met dikke tieten dus wat dat betreft ben je wel aan het juiste adres. Het enige wat
Badtrutje, 45 jaar · Westerveld
Niet te bang zijn, ik bijt niet tenzij je het graag wilt, maar dan kies ik het plekje uit. Dus laten we snel handelen en er iets
Sooophie, 48 jaar · Molenstede
Ik vind het vooral erg belangrijk dat jij een beetje mensenkennis hebt, dat jij communicatief vaardig bent en een leuke baan