Een man die op zoek is naar een relatie, iemand die serieus is en me zijn volle aandacht kan geven wanneer we vrije tijd hebben. Ik haat leugenaars en ik hou niet van mensen die doen alsof.
Als je denkt dat je een gesprek met mij kunt voeren. En als je het ook leuk zou vinden met mij met een glas whisky of bier te drinken terwijl we over de toekomst filosoferen.... kunnen we misschien samen genieten van de tijd die we hebben?
Ik wordt zo opgewonden door een ??prachtige, heet uitziende man en om die te ontmoeten voor geweldige seks. Wil er iemand meegaan op mijn reis, laten we onze wereld van seksuele bevrediging opbouwen. Hoe we gaan beginnen dat maakt niet uit, als het maar geil is toch?
Ik zoek een leuke en spontane man, met een leuke uitstraling. Ik wil graag een nieuwe start maken en ik hoop dat ik hiermee het startsein heb gegeven. Ik zoek geen jaloerse type en hij moet betrouwbaar zijn.
Ben jij ook iemand die het alleen zijn niet leuk vind en graag iemand in zijn leven wil om het gezellig mee te kunnen maken. Iemand die voor je kookt en het gezellig maakt in huis?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Knuffel 1970, 47 jaar · Nieuw Vennep
Volgt
72Haylie23, 46 jaar · Werm
Ikz oek een man die klaar staat om me alles te geven wat ik nodig heb in bed. Een dappere man die de weg kan wijzen, naar de weg van
Marryammie, 47 jaar · Mierlo
Je bent een gescheiden of een weduwnaar. Je bent kalm en vriendelijk. Je bent goed in adviseren.
Messandra, 49 jaar · IJsselstein
Groot geschapen pik die uren door kan gaan.
Lookalikemyself, 49 jaar · Breda
Je bent niet iemand die alleen maar thuis zit, je bent ondernemend. Je blijft jezelf en geniet van het leven!
El71, 46 jaar · Erica
Heb jij ook twee kanten en is 1 ervan een onderdanige? Mooi, kom maar op dan, want ik weet zeker dat ik me dan prima met je kan vermaken.