Ik ben op zoek naar een leuke en gezellige man om leuke dingen mee te gaan doen en wie weet meer.. voel je daar ook wel wat voor, laat dan snel wat van je horen
Laten we er iets van proberen te maken. Dus zie jij een leuke tijd met mij ook wel zitten? Ik ben er bijna zeker van als wij snel die klik hebben dat dat dan helemaal goed zal komen voor ons. Ik zal hier geduldig op een berichtje van jou wachten.
Goh ja, dit is mogelijk nog moeilijker. Als jij je zelf wat herkent in mijn sterke en mindere punten of ze spreken je aan, dan is dat al een begin. Je bent niet uit op een avontuurtje maar hebt het wel goed met me voor.
Je houdt van reizen en je bent een prettig en warm bedrijf. We hoeven geen geliefden te worden, maar we moeten vrienden zijn om een leuke vakantie te hebben. Net als ik ben je meer op warme en zonnige plaatsen, dus we gaan niet op skivakantie.