Het zou zomaar kunnen dat je precies in hetzelfde schuitje als ik zit en wij elkaar kunnen helpen in deze situatie. Het is nooit goed om je eenzaam te voelen en niet geliefd toch? Ik hoop dat jij, vrijgezel of niet mij regelmatig kunt laten genieten en weer echt vrouw kunt laten voelen.
Ik bouw graag aan het leven. Niet zwaar bekijken hoor! Opbouwen heb ik alles al gedaan. En nog een aantal jaar en dan kan ik er van genieten. Maar samen is het toch een stuk leuker.
Graag wil ik dit discreet doen, ik heb gehoord dat dit makkelijk kan via deze site. Dus verwacht ik dat ook. Wat ik precies zoek qua man, maakt niet zoveel uit. Maar wat ik wil qua sex? Heb je even? Ik heb zoveel stoute sexuele fantasieeen die ik allemaal zou willen waarmaken. En de meeste is wel, voor mijn doen
Je zou leuk moeten zijn en gemakkelijk bij mij alles onder woorden kunnen brengen. Ik ben niet al te moeilijk en makkelijk te begrijpen en we zouden zeker iets leuks kunnen gaan doen samen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
JannieBloem, 46 jaar · Ossenwaard
Ik wilde eigenlijk alleen op zoek gaan naar een fling, affaire.... nog steeds wel, maar toch wel in een wat extremere vorm.
Heleen-XX, 48 jaar · Oostzaan
Een optimistische leuke man die geduld heeft met een spontane vrouw en samen met mij avonturen wilt beleven. En ook lief natuurlijk.
Krisofties, 47 jaar · Almere
Go for it! I
Dweedledee, 45 jaar · Heindonk
Goh wat kan ik zeggen. Laat ik in elk geval zeggen dat ik het fijn vind als mannen positief en het leven staan, openhartig zijn
Hildetje, 48 jaar · Wijk bij Duurstede
Een fijn persoon met een prettig en zachtaardig karakter om samen van alles mee te ondernemen. Ik hoop ook dat je iemand bent
Aamir1970, 47 jaar · Egmond Binnen
Ik zoek een lief mooi en spontaan innerlijk. En de rest maakt mij niets uit. Ik vind ieder mens mooi op zijn eigen manier. Ben