Kun je me geven wat ik zoek, heerlijke en opwindende seks? Ik wil gewoon genieten en een beetje plezier hebben is dat niet te veel is om te vragen, denk ik? Ben je stout en heb je genoeg passie in je lichaam, geef het dan aan mij!
Seks hoeft echt niet alleen in bed en als jij dat met me eens bent dan hebben we het perfect samen. Dan doen we alleen maar waar we goed in zijn. En lekker dat het dan gaat worden..
Ik sta open voor veel en heb niet echt een voorkeur, wel gaat het om het genieten wat we beide graag moeten willen. Als we niet genieten van het leven doen we het ook niet goed.
Gezellig. En dan bedoel ik echt gezellig en ik hoop dat je je niet laat afschrikken door mijn status. Ik heb een relatie maar niet zoals jij waarschijnlijk denkt.
Een man die weet wat hij in zijn leven wil of wilt bereiken. Dus ben je verzorgd, hygiënisch, en heb je een goede dosis humor dan hoop ik dat ik jou beter mag leren kennen
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
XxAntoniaxX, 45 jaar · Kommerzijl
Als je bereid bent met me te neuken dan moet je me gewoon een bericht sturen. Kun je de dingen aan die ik wil op het gebied van seks?
O-life, 47 jaar · Meeswijk
Ik heb geen knappe man en een macho nodig. Ik ben een keer voor de gek gehouden door een man met een goed uiterlijk en de manier
Iesa-X-mijn, 46 jaar · Lommel
Iemand met een open geest. Een die voor mij zorgt. Een die me zo speciaal kan laten voelen.
Hotspotje, 45 jaar · Den Haag
Een gezellige lieve man. Lekker stappen in de kroeg of leuk hollands discotheekje. Roken geen bezwaar. Iemand die spanning
Eksterrr, 45 jaar · Franeker
Aardig, lief en leergierig.
Strakface, 49 jaar · Almelo
Ik heb een eigen zaak maar ben niet meer zoals vroeger 7 dagen in de week aan het werk gelukkig dus ik heb zeker veel tijd om in