Ik vind het belangrijk dat een man zich verantwoordelijke voelt. Ik vind het belangrijk dat het eerste gevoel wat we hebben fijn word. Ik vind het ook erg fijn om aan uiterlijke verzorging te denken, zowel bij mij als bij jou. Ook het gevoel in de berichten moet goed zijn!
Ik zou heel graag een man met gevoel voor humor willen ontmoeten - dit is waarschijnlijk een van de belangrijkste dingen voor mij. Ik zou graag willen dat hij actief is, n. Zijn eigenschappen als karakter verantwoordelijkheid en zelfvoorziening omvat, hij is doelgericht en zijn hoofddoel is het creëren
Je zou leuk moeten zijn en gemakkelijk bij mij alles onder woorden kunnen brengen. Ik ben niet al te moeilijk en makkelijk te begrijpen en we zouden zeker iets leuks kunnen gaan doen samen.
Tja wat kan ik allemaal wensen? Ik vind het belangrijk dat iemand me respecteert zoals ik ben en me niet probeert te veranderen. Dat is echt een punt voor mij. Als jij dan ook nog eens aanhankelijk (lichamelijk) en lief bent zit het vast goed tussen ons.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Lorna197206, 45 jaar · Itterbeek
Prettig in de omgang, intelligent, intellectueel, vriendelijk, respectvol en betrouwbaar is wat ik in een man zoek. Het
Missbenthe, 45 jaar · Oudezijl
Een lieve maar ook sociale man. Eerlijk betrouwbaar maar ook zeker vol leuke verhalen. Mag ik jou dan eens leren kennen?
AntwpOops, 46 jaar · Antwerpen
ik ben op zoek naar een extroverte man. iemand die houdt van ondeugende dingen doen samen met mij.
XClaire-X, 49 jaar · Witharen
Geluk is alles wat we nodig hebben en ik ben er ook klaar voor. Het is een mooi moment en ik denk er veel over na. Dus laten we gelukkig
Tiffanny5, 48 jaar · Emmeloord
We gaan het super krijgen samen en elkaar gelukkig maken. Ik wil er alleen voor gaan als jij er klaar voor bent en we maken er
Annefleurfullly, 46 jaar · Berg
Ik ben bijna altijd vrolijk, lach graag en ook al kijk ik wel serieus ik zit van binnen al met een optimistisch gevoel te wachten