Een rijpe, goed opgeleide man, die houdt van reizen en waarde hecht aan kunst. Ik wil de gelukkigste vrouw zijn met mijn man. Een man, die hoge familiewaarden heeft, serieus en zorgzaam is. Ik verwacht dat hij romantisch is, vriendelijk en altijd openstaat voor nieuwe ervaringen. Ik droom dat we samen avonturen kunnen beleven en samen het leven kunnen verkennen.
Man met interesse in het leven en een zijn hart op de juiste plek. Zelf ben in weg van de quest (tijdschrift) en wetenschap programma's. Kijk graag naar discovery en zoek iemand die dat ook leuk vind!
Dus bij deze beter ik mijn leven en wil k er nu echt voor gaan. Ik al wel gemerkt dat er echt hele leuke mannen zijn dus ik hoop dat we snel met elkaar in contact kunnen komen.