Een rijpe, goed opgeleide man, die houdt van reizen en waarde hecht aan kunst. Ik wil de gelukkigste vrouw zijn met mijn man. Een man, die hoge familiewaarden heeft, serieus en zorgzaam is. Ik verwacht dat hij romantisch is, vriendelijk en altijd openstaat voor nieuwe ervaringen. Ik droom dat we samen avonturen kunnen beleven en samen het leven kunnen verkennen.
Een leuke man die er net als ik voor open staat om een serieuze relatie aan te gaan, het gezellig durft te maken en die ondernemend is. Lief is toch wel erg belangrijk en behulpzaam zou ook mooi zijn. Hoor ik snel van je?
Ik vind het belangrijk dat een man zich verantwoordelijke voelt. Ik vind het belangrijk dat het eerste gevoel wat we hebben fijn word. Ik vind het ook erg fijn om aan uiterlijke verzorging te denken, zowel bij mij als bij jou. Ook het gevoel in de berichten moet goed zijn!
Ik kom graag in contact met een man die me eens mee uit wil nemen en samen een gezellige tijd hebben. Dat is wel het voornaamste van alles. Zou jij die man voor mij kunnen worden en zijn?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Geilemarjan, 47 jaar · Maasgouw
ik zoek sex! graag mannen tot 30 jaar oud
LuckyFlow, 46 jaar · Oostduinkerke
Ik wil iemand die plezier wil hebben. Je bent ook een man die weet hoe je een vrouw het gevoel geeft dat ze heel speciaal en gezocht
PurpleP0, 48 jaar · Loenersloot
Ik heb het op vele manieren geprobeerd maar misschien dat ik via deze weg wel een leuke man kan vinden. Spreek me gewoon eens
LianotteMist, 47 jaar · Arnemuiden
Absoluut discretie! Ik zoek iemand, dus kan ook een vrouw zijn, die een hete ervaring met mij aan wil gaan. In stelletjes heb
GetrouwdGewild, 45 jaar · Lelystad
Hete man, rookt niet, niet geinteresseerd in een relatie, goede opleiding en ontwikkeling, in voor samen ontdekken waar
Solemio, 47 jaar · Huizingen
Ik hou van een heerlijke tijd met een super fijne vent. Ik verlang er naar en weet op dit moment ook niets beters. Een flirt een