Je staat open voor de nieuwe, onbekende zaken in het leven, kan lichte en diepere gesprekken aangaan over van alles en nog wat, geeft niet snel op, gewoon lekker doen wat je wilt zolang het maar goed voelt. Uiteraard ben je daarbij spontaan met een goed gevoel voor humor..zie je het zitten?
Ik sta open voor veel en heb niet echt een voorkeur, wel gaat het om het genieten wat we beide graag moeten willen. Als we niet genieten van het leven doen we het ook niet goed.
Mijn ideale man is erg mannelijk en weet hoe hij heerlijk voedsel moet koken. Het is een erg belangrijk puntje voor mij, omdat ik graag heerlijk voedsel eet. Ook zou het leuk zijn als jij graag leuke activiteiten onderneemt en het liefste met mij.
Het zou heel erg leuk zijn als jij ook van lekker eten houdt, wil proeven en genieten van het bourgondische leven. Qua type zoek ik iemand die lekker ontspannen is en geniet van zijn vrije tijd. Ik heb geen wensen qua leeftijd of uiterlijk, de innerlijke klik is voor mij nummer een,
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Marielle46, 46 jaar · Markegem
Een man die zich voor me openstelt, die serieus is en niet met mijn gevoelens speelt. Zorgzaam, lief en romantisch. Als je
Optijd, 48 jaar · Zuid-Scharwoude
Je wilt seks, veel seks. Je bent teder, maar je houd ook van hard en diep.
Amsterdamse, 45 jaar · Amsterdam
Hoewel ik goede vrienden heb en een ex man die ik regelmatig spreek, wil ik meer in mijn leven dan alleen een gezellige man.
LIN70xLIN, 47 jaar · Leopoldsburg
Ben jij echt een beest in bed? Want daar ben ik naar opzoek, een man die alles in huis heeft om een geweldige tijd te hebben samen.
Groterode, 49 jaar · Beveren-aan-den-Ijzer
Als jij van te voren al weet dat je bij me past dan hoef je niet te wachten en kan je mij gerust aanspreken. Als ik je ook leuk vind
Wg23, 48 jaar · Aartswoud
Een vrouw die naast haar man nog een man erbij wil hebben, windt dat jou niet op? Als het ons beide bevalt ik wil graag een triootje