Jij hebt aan een half woord genoeg. Het is een droom om een man te vinden die mij kan lezen. Iemand die open is en makkelijk praat. Dan is de helft al gewonnen. Ik heb geen bepaald type in mijn hoofd maar ik vind het prettig als iemand actief is.
Iemand die eerlijk is en heeft veel contact met zijn eigen gevoelens zodat hij erachter kan komen waar zijn pijn en woede eigenlijk vandaan komen. Hij weet hoe hij over die gevoelens moet communiceren op een productieve manier die een tweerichtingsgesprek aanmoedigen zonder verwijt of verwarrende
Hij moet eerlijk, loyaal en opgewekt zijn, dat is heel belangrijk. Een echte man behandelt zijn vrouw als een koningin.Tijdens slechte en goede tijden hou je van me ongeacht wat er ook gebeurt.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Rachelle1969x, 48 jaar · Ooike
Heb jij zin om mij eens lekker aan te pakken in het bos of een andere plek waar de mogelijkheid is om gepakt te worden? Ik laat
Love-Francisca, 48 jaar · Biddinghuizen
Ik wil een perfecte nacht hebben en ik wil dat je me hard neukt. Ik zou zo blij zijn als je dit met mij zou willen doen. Ik heb een
Misschienwel, 49 jaar · Gelrode
Ik ben op zoek naar spanning, romantiek is niet zo zeer een pre. maar moet wel iniatiefnemer zijn. goede potentie
Delila4, 46 jaar · Torhout
Je bent bereid om te doen wat ik je ga vragen, je moet me niet om persoonlijke dingen vragen !
Meymey, 48 jaar · Roermond
Je bent geen claimer maar iemand met een eigen leven, een hobby en/of een passie. Met wel tijd voor wat tijd samen door te brengen.