Als je met mij romantisch wilt zijn, weet ik zeker dat ik je alles zal teruggeven wat je voor mij doet. Wat wil je nog meer met mij doen? Kan je me speciaal laten voelen? Laten we er iets moois van maken. Ik ben klaar voor je!
Wie ben jij? Een sprankelende levenslustige ondernemende man met een open karakter en een flinke dosis humor. Belangrijk is dat je net als ik lekker in je velletje zit en positief in het leven staat. Je muziek smaak, favoriete eten en kleur haar vind ik allemaal niet zo heel belangrijk... uitstraling
Een moeder die het vermogen heeft om ook geduldig te zijn. Ik vind het leuk om een man te hebben die ervoor kiest om bij een geestige en grappige vrouw te zijn in plaats van een sexy en stoute vrouw. Ik hou van een man die heel zachtaardig is in al zijn wegen en ook in zijn acties.