Als je met mij romantisch wilt zijn, weet ik zeker dat ik je alles zal teruggeven wat je voor mij doet. Wat wil je nog meer met mij doen? Kan je me speciaal laten voelen? Laten we er iets moois van maken. Ik ben klaar voor je!
Natuurlijk hoor ik graag van je wat je allemaal zou willen doen, we kunnen samen dingen doen die je alleen in je dromen hebt gedaan. Ik wil een man die niet bang is om eens wat nieuws te proberen, denk jij deze uitdaging aan te kunnen?
Jij hebt geen zin meer om de dingen alleen te beleven en om alleen overal naar toe te gaan. Je hebt een goed gevoel voor humor en je houdt van spontaniteit en niet volgens een vaste agenda te werken. Dus heb je zin om eens wat met mij te gaan drinken of wat eten, laat het mij weten.
Als je denkt dat je een gesprek met mij kunt voeren. En als je het ook leuk zou vinden met mij met een glas whisky of bier te drinken terwijl we over de toekomst filosoferen.... kunnen we misschien samen genieten van de tijd die we hebben?
Ben je op zoek naar een lief, tevreden mens? Zoek dan niet verder en laten wij van start gaan met een mooi vriendschap. Geef jij het leven ook een kans?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Liefdesnienke, 49 jaar · Houtvenne
Jij bent de man die me dat gelukzalige gevoel kan geven, die mij het gevoel geeft dat ik speciaal ben voor hem, die me niet meer
Sucky, 45 jaar · Eindhoven
gewoon 'n lekker ding om wat mee te flirten...
BdB68, 49 jaar · Holten
Je moet niet afschrikken van een vrouw met de nodige bagage in ieder geval. Ik ben geen emotioneel wrak hoor, maar bepaalde
Bi Zoekt Meisje, 48 jaar · Tilburg
JE BENT EEN VROUW! (GoldieGirl: je bent onze favoriet hier!) Mannen hoeven mij NIET bij hun favorieten te zetten, te benaderen
GuusjeGeluk, 48 jaar · Emmeloord
Ik zoek een sexgedreven man die iemand als mij letterlijk meerdere orgasmes kan geven. Ik wil dit discreet houden en het liefst