Je bent serieus en denkt ook na over een relatie. En je bericht mij niet alleen om met mijn gevoelens te spelen. Ik verzeker je dat er altijd een karma zal zijn die voor het goede zal zorgen.
Jij bent discreet en bent dol op seks. Je wilt niet alleen maar een vluggertje, en dan weer weg. Je wilt passie vuur en samen tot een heerlijk hoogtepunt komen. Kortom je ben ondeugende geile man die weet wat lekker is.
Ik zou heel graag een man met gevoel voor humor willen ontmoeten - dit is waarschijnlijk een van de belangrijkste dingen voor mij. Ik zou graag willen dat hij actief is, n. Zijn eigenschappen als karakter verantwoordelijkheid en zelfvoorziening omvat, hij is doelgericht en zijn hoofddoel is het creëren
Jij bent ook trots op je lichaam, ziet er goed uit (hoeft geen sixpack te zijn maar ja, als je hem nu eenmaal hebt...hihi) en hebt een knap koppie. Uiterlijk maakt me niet zoveel uit verder qua haarkleur en ogen, huidskleur enzo als je maar vaak opgewonden bent en me lekker komt bezoeken voor heerlijke verwennerijen!