Goh ja, dit is mogelijk nog moeilijker. Als jij je zelf wat herkent in mijn sterke en mindere punten of ze spreken je aan, dan is dat al een begin. Je bent niet uit op een avontuurtje maar hebt het wel goed met me voor.
Je bent geen persoon die in hokjes denkt en vooroordelen heeft, komt gewoon uit voor je mening en bent geen jaknikker. Je verzorgd jezelf goed en houdt ook van cultuursnuiven of korte reizen.
Man met interesse in het leven en een zijn hart op de juiste plek. Zelf ben in weg van de quest (tijdschrift) en wetenschap programma's. Kijk graag naar discovery en zoek iemand die dat ook leuk vind!
Je staat open voor de nieuwe, onbekende zaken in het leven, kan lichte en diepere gesprekken aangaan over van alles en nog wat, geeft niet snel op, gewoon lekker doen wat je wilt zolang het maar goed voelt. Uiteraard ben je daarbij spontaan met een goed gevoel voor humor..zie je het zitten?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
UnDress, 47 jaar · Linschoten
Ik hoop jou, man van mijn dromen, hier te vinden en leuke spannende dingen mee te kunnen doen ;) XXX
Jennifer0909, 48 jaar · Franeker
Jij hebt een soort van nylon fetish die ons meteen een band geeft om samen te ontdekken waarmee we elkaar kunnen plezieren!
Zonnedame, 47 jaar · Aalst
Liefdevol, humoristisch en met het hart op de juist plaats weet jij mij misschien wel te verleiden, en het zou fijn zijn als
Ashlie71, 46 jaar · Stadskanaal
Een lekkere man die zin heeft een dame als ik heerlijk te laten genieten. Ik hou niet van vluggertjes, en wil juist lekker lang
DatingBelgie, 48 jaar · Assebroek
Wil mij graag verrassen door een man, die liefdevol is en veelgevend. Helpt mij weer uit de put in moeilijke tijden, leuke
Shlby, 45 jaar · Aalsmeer
Ben je vrijgezel en ben je er klaar voor om met mij mee te gaan? Ik wil ervoor gaan en ik heb een man nodig in mijn leven. Ben jij