Een man die het fijn vindt om in gezelschap te verkeren en leuke dingen te doen. Je bent ruimdenkend van aard en hebt brede interesses. Je bent een goede gesprekspartner.
Man met interesse in het leven en een zijn hart op de juiste plek. Zelf ben in weg van de quest (tijdschrift) en wetenschap programma's. Kijk graag naar discovery en zoek iemand die dat ook leuk vind!
Ben jij de gene die ik echt al me hele leven mis? Heb je net als ik al veel relaties gehad maar het was het net niet. Ik weet dat je precies begrijpt wat ik bedoel. Je moet niet verlegen zijn als je me beter wil leren kennen. Je moet wel gevoel voor humor hebben en aardig zijn met een hart van goud.
Je zou leuk moeten zijn en gemakkelijk bij mij alles onder woorden kunnen brengen. Ik ben niet al te moeilijk en makkelijk te begrijpen en we zouden zeker iets leuks kunnen gaan doen samen.