Een leuke man die er net als ik voor open staat om een serieuze relatie aan te gaan, het gezellig durft te maken en die ondernemend is. Lief is toch wel erg belangrijk en behulpzaam zou ook mooi zijn. Hoor ik snel van je?
Een lekkere man die mij de aandacht kan geven die ik nodig heb. Lekker kroelen, lief zijn voor elkaar en genieten als een echt stel. Ik vind dat je er wel leuk uit mag zien, leuk gekleed, haar netjes en goed verzorgd. En je hart op de juiste plek hebben.
Seks hoeft echt niet alleen in bed en als jij dat met me eens bent dan hebben we het perfect samen. Dan doen we alleen maar waar we goed in zijn. En lekker dat het dan gaat worden..
Ik zoek een leuke en spontane man, met een leuke uitstraling. Ik wil graag een nieuwe start maken en ik hoop dat ik hiermee het startsein heb gegeven. Ik zoek geen jaloerse type en hij moet betrouwbaar zijn.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Kxxxx, 49 jaar · Strijpen
Jij denkt ook dat het veel makkelijker is om face2face te spreken en geeft daar de voorkeur aan. Mannen die alleen maar hier
Muzelune, 49 jaar · Kapellen
Wil jij net als mij maar een ding? Geen relatie geen ingewikkeld gedoe gewoon genieten samen. Lekker in het geheim elkaar
Aub-Reey, 48 jaar · Alkmaar
Ben je ook graag een met de natuur? Als je dat bent, is het voor ons een groot goed om gelijk te hechten. We willen het allebei
Lekkerepoes1, 47 jaar · Brouwershaven
Een lieve leuke man die graag geniet van het leven.
BrookeT70, 47 jaar · Idzega
Kan je me het gevoel geven dat ik gewild ben? Sexy? Een vrouw? Kun je met me vrijen omdat je het wilt en je je tot me aangetrokken
JA0413, 45 jaar · Zandeweer
Je bent heel geïnteresseerd om plezier met me te hebben, je zult dingen tegen me zeggen en blij met me zijn! en je zult