Ik ben hier om degene te vinden die ervoor zorgt dat ik me goed en speciaal voel in bed. Ik ben er vrij zeker van dat we samen vruchtbare dagen zullen hebben. Blijf gewoon bij mij en alles gaat geweldig voor ons zijn.
Mijn ideale man is erg mannelijk en weet hoe hij heerlijk voedsel moet koken. Het is een erg belangrijk puntje voor mij, omdat ik graag heerlijk voedsel eet. Ook zou het leuk zijn als jij graag leuke activiteiten onderneemt en het liefste met mij.
Jij bent ook trots op je lichaam, ziet er goed uit (hoeft geen sixpack te zijn maar ja, als je hem nu eenmaal hebt...hihi) en hebt een knap koppie. Uiterlijk maakt me niet zoveel uit verder qua haarkleur en ogen, huidskleur enzo als je maar vaak opgewonden bent en me lekker komt bezoeken voor heerlijke verwennerijen!
Ik heb dus ook besloten via deze weg Mr. Right te vinden, wees alsjeblieft duidelijk in wat je zoekt. En mannen 1 tip: stuur me geen gedichten of ga niet om de romantische tour. Daarom ben ik hier niet