Dus als u meer wilt weten over mij, zou ik graag met u willen praten. Laat een bericht achter, ik zal mijn inbox elke keer checken. Ik hou van een langere man. Ik ben zelf niet zo lang.
Je houdt van reizen en je bent een prettig en warm bedrijf. We hoeven geen geliefden te worden, maar we moeten vrienden zijn om een leuke vakantie te hebben. Net als ik ben je meer op warme en zonnige plaatsen, dus we gaan niet op skivakantie.
Een man die het fijn vindt om in gezelschap te verkeren en leuke dingen te doen. Je bent ruimdenkend van aard en hebt brede interesses. Je bent een goede gesprekspartner.
Ik ben hier om mijn man en mijn weg te vinden, om nieuw leven te beginnen en een sterke relatie te creëren. Dat is het belangrijkste doel waarom ik hier ben.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Sneeuwitje, 46 jaar · Eesveen
We zien wel.
Olgaatje1, 49 jaar · Zwolle
Een man die zorgt dat ik gillend van genot klaarkom en mijn buren kan choqueren. Dan hebben ze tenminste echt iets om over te
SexyGipsy, 48 jaar · Boxtel
Leuke man, ouder dan 35 en jonger dan 55 lijkt me prima. Zorg dat ik een foto kan zien die staat ook in mijn profiel
Snoopyzoet, 46 jaar · Gelrode
Zou jij jezelf anders eens kunnen en willen beschrijven? Dan heb ik ook een beeld van jou en dat maakt alles ook een stuk makkelijker
La-kiss-ha, 46 jaar · Messelbroek
Ben je ook een nieuweling hier? Of misschien een veteraan? Beide zijn prima, omdat je me kunt leren hoe het hier allemaal werkt.
Ellis0, 49 jaar · Horn
Ben je een leuke lieve man tussen de 46-55 jaar. Kids geen probleem. En houd ook van de dingen die ik leuk vind.