Tja wat kan ik allemaal wensen? Ik vind het belangrijk dat iemand me respecteert zoals ik ben en me niet probeert te veranderen. Dat is echt een punt voor mij. Als jij dan ook nog eens aanhankelijk (lichamelijk) en lief bent zit het vast goed tussen ons.
Een moeder die het vermogen heeft om ook geduldig te zijn. Ik vind het leuk om een man te hebben die ervoor kiest om bij een geestige en grappige vrouw te zijn in plaats van een sexy en stoute vrouw. Ik hou van een man die heel zachtaardig is in al zijn wegen en ook in zijn acties.
Ik ben op zoek naar een man die niet snel geschokt is hihi. Ik ben op zoek naar een man die plezier wil hebben met een vrouw zoals ik en gewoon zin heeft om met mij samen te zijn!
Zie jij het ook wel zitten, om lekker in de buitenlucht te zijn, en dat met zijn tweetjes. Of zomaar spontaan de auto te pakken, en richting de grens te rijden. Hoe gekker, hoe beter!! Denk jij ook zo, en lijkt het je wat? Laat dan een berichtje achter, en ik neem meteen contact met je op.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Franciss, 48 jaar · Weesp
Een leuke man voor een spannende date...
Liessnna, 47 jaar · Ekeren
Ik wil een man in de buurt om een ??perfecte avond uit te maken en alle dingen te doen die we zo leuk vinden. Ik ben er klaar voor
Lookalikemyself, 49 jaar · Breda
Je bent niet iemand die alleen maar thuis zit, je bent ondernemend. Je blijft jezelf en geniet van het leven!
BertaDD, 46 jaar · Berg
Iemand om het samen mee te vieren. Ik val niet op toyboys. Afstand is niet belangrijk, hygiene wel.
Nathalie1210, 48 jaar · Goudswaard
Jij bent een hardwerkende man die weet hoe hij een vrouw moet behandelen. Je bent het ook zat om alleen te zijn. Je wil ook knuffelen
Smileyy197008, 47 jaar · Slagharen
Ik hoop hier in contact te komen met iemand die dezelfde passie deelt als ik ook heb en ook graag de wereld ontdekt. Wie weet