Je houdt van reizen en je bent een prettig en warm bedrijf. We hoeven geen geliefden te worden, maar we moeten vrienden zijn om een leuke vakantie te hebben. Net als ik ben je meer op warme en zonnige plaatsen, dus we gaan niet op skivakantie.
Jij bent netjes en wilt ook liever geen rommel in huis. Je vindt het ook leuk al een dame jou verwent, lekker kookt en je met liefde ontvangt als je moe gewerkt thuis komt. Dat is toch wat ieder mens graag heeft?
Ik bouw graag aan het leven. Niet zwaar bekijken hoor! Opbouwen heb ik alles al gedaan. En nog een aantal jaar en dan kan ik er van genieten. Maar samen is het toch een stuk leuker.
Ik heb mezelf cougar genoemd en het liefst ontmoet ik ook jonge sportieve mannen uit de regio Arnhem. Maar ik wil de lat niet te hoog leggen. Ook mannen buiten Arnhem maken kans. Als je maar kunt verplaatsen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Loveisintheair1, 45 jaar · Zwolle
Een gezellige man die openstaat voor leuk contact
CindyKl, 49 jaar · Halle
Lief, spontaan, grappig, met veel gevoel voor humor. Je bent ongeveer van mijn leeftijd, en je bent zo vrij als een vogeltje.
Tussendoor, 49 jaar · Leudal
Een man die zich wil binden en met mij fijne dingen wil gaan doen.
-Kaliyah- , 46 jaar · Meijel
Vriendelijke, hardwerkende man, die graag praat, die naast mij wil reizen, om eerlijk te zijn, begripvol. Wie houdt van
Gdine, 45 jaar · Buggenum
Ik zoek een betrouwbare en zorgzame persoon, iemand waarop ik kan bouwen tijdens de donkere dagen en wie weet waar het naartoe
Arna196808, 49 jaar · Oudenaarde
Je bent bekend met de sofs SM en voor een bondage schrik je niet terug. Dat ik nog op dat terrein onervaren ben dat vind je alleen