Ik wordt zo opgewonden door een ??prachtige, heet uitziende man en om die te ontmoeten voor geweldige seks. Wil er iemand meegaan op mijn reis, laten we onze wereld van seksuele bevrediging opbouwen. Hoe we gaan beginnen dat maakt niet uit, als het maar geil is toch?
Jij bent ook trots op je lichaam, ziet er goed uit (hoeft geen sixpack te zijn maar ja, als je hem nu eenmaal hebt...hihi) en hebt een knap koppie. Uiterlijk maakt me niet zoveel uit verder qua haarkleur en ogen, huidskleur enzo als je maar vaak opgewonden bent en me lekker komt bezoeken voor heerlijke verwennerijen!
Als je denkt dat je een gesprek met mij kunt voeren. En als je het ook leuk zou vinden met mij met een glas whisky of bier te drinken terwijl we over de toekomst filosoferen.... kunnen we misschien samen genieten van de tijd die we hebben?
Tja wat kan ik allemaal wensen? Ik vind het belangrijk dat iemand me respecteert zoals ik ben en me niet probeert te veranderen. Dat is echt een punt voor mij. Als jij dan ook nog eens aanhankelijk (lichamelijk) en lief bent zit het vast goed tussen ons.
Hij moet eerlijk, loyaal en opgewekt zijn, dat is heel belangrijk. Een echte man behandelt zijn vrouw als een koningin.Tijdens slechte en goede tijden hou je van me ongeacht wat er ook gebeurt.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Vlaamse, 49 jaar · Kapellen
Romantiek of simpel seks, ik ben er nog niet over uit...
TijdVoorLiefde, 49 jaar · Zwolle
Sportieve man die van kinderen houdt (ik heb er twee) en begrijpt dat ik een rugzakje met me mee draag die af en toe de kop op kan
LaylaNass, 47 jaar · Hengelo
Gezellig en later misschien meer.. Wordt vervolgt...
HMMSNDY, 49 jaar · Tubbergen
Mijn hart zal een sterke man toebehoren, de man die in mijn hart de vlam zal doen ontwaken! Ik ben een vrouw die van het vertrouwen
Assenpoester, 49 jaar · Assen
nvt
LysahXx, 47 jaar · Lieshout
Voor die mannen die mij wel zouden willen ontmoeten, heb ik niet echt een gebruiksaanwijzing (hihi) of eisen. Zolang jij