Ik wordt zo opgewonden door een ??prachtige, heet uitziende man en om die te ontmoeten voor geweldige seks. Wil er iemand meegaan op mijn reis, laten we onze wereld van seksuele bevrediging opbouwen. Hoe we gaan beginnen dat maakt niet uit, als het maar geil is toch?
Het zou zomaar kunnen dat je precies in hetzelfde schuitje als ik zit en wij elkaar kunnen helpen in deze situatie. Het is nooit goed om je eenzaam te voelen en niet geliefd toch? Ik hoop dat jij, vrijgezel of niet mij regelmatig kunt laten genieten en weer echt vrouw kunt laten voelen.
Een rijpe, goed opgeleide man, die houdt van reizen en waarde hecht aan kunst. Ik wil de gelukkigste vrouw zijn met mijn man. Een man, die hoge familiewaarden heeft, serieus en zorgzaam is. Ik verwacht dat hij romantisch is, vriendelijk en altijd openstaat voor nieuwe ervaringen. Ik droom dat we samen
Als je denkt dat je een gesprek met mij kunt voeren. En als je het ook leuk zou vinden met mij met een glas whisky of bier te drinken terwijl we over de toekomst filosoferen.... kunnen we misschien samen genieten van de tijd die we hebben?