Ik ben op zoek naar een man die niet snel geschokt is hihi. Ik ben op zoek naar een man die plezier wil hebben met een vrouw zoals ik en gewoon zin heeft om met mij samen te zijn!
Jij bent discreet en bent dol op seks. Je wilt niet alleen maar een vluggertje, en dan weer weg. Je wilt passie vuur en samen tot een heerlijk hoogtepunt komen. Kortom je ben ondeugende geile man die weet wat lekker is.
Ik wil bij iemand zijn die mij gelukkig kan maken en me kan bevredigen. Als je dat voor me kunt doen, dan stuur me maar een bericht. Laten we maar van elkaar gaan genieten. Waar wacht je op? Ik ben helemaal van jou!
Een leuke man die er net als ik voor open staat om een serieuze relatie aan te gaan, het gezellig durft te maken en die ondernemend is. Lief is toch wel erg belangrijk en behulpzaam zou ook mooi zijn. Hoor ik snel van je?
Lekkerdik, 48 jaar · Arnhem
♥ Gelderland ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
Of je dik of dun bent maakt niet uit , het gaat mij erom dat je lekker kunt verwennen. Standje 69 daar ben je dol op en je bent niet te extreem!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Isa-Lin , 47 jaar · Holten
De man waarnaar ik op zoek ben is een man die nog gelooft in het beschermen en lief te hebben voor en van een vrouw en ook de belangen
XJoyce1972x, 46 jaar · Oud Ade
Als je me de dingen kunt geven die ik wil, zal ik ervoor zorgen dat je seksueel van me gaat genieten. Ben je klaar voor de dingen
Sakkina, 45 jaar · Ilpendam
Ik zoek de prins op het witte paard, maar het mag ook een zwart paard zijn hoor :). Bij gebrek aan prinsen en paarden ben ik ook
Chantalleke7112, 45 jaar · Hollebeke
Het maakt niet zo heel veel uit hoe je eruit ziet. Ik vind het fijn iemand helemaal te leren kennen. Karakter en innerlijk vind
Georgyy69, 48 jaar · Winschoten
Ik zou willen dat mijn ideale man heel beleefd, begripvol, aanhankelijk, vriendelijk, met een groot gevoel voor humor is.
JylXee, 49 jaar · Weelde
Als jij er ook zo over denkt dat het wel zal slagen dat wij een leuke tijd gaan hebben samen, dan ben ik er ook van overtuigd dat