Ik ben op zoek naar een man die niet snel geschokt is hihi. Ik ben op zoek naar een man die plezier wil hebben met een vrouw zoals ik en gewoon zin heeft om met mij samen te zijn!
Een rijpe, goed opgeleide man, die houdt van reizen en waarde hecht aan kunst. Ik wil de gelukkigste vrouw zijn met mijn man. Een man, die hoge familiewaarden heeft, serieus en zorgzaam is. Ik verwacht dat hij romantisch is, vriendelijk en altijd openstaat voor nieuwe ervaringen. Ik droom dat we samen
Ben jij de gene die ik echt al me hele leven mis? Heb je net als ik al veel relaties gehad maar het was het net niet. Ik weet dat je precies begrijpt wat ik bedoel. Je moet niet verlegen zijn als je me beter wil leren kennen. Je moet wel gevoel voor humor hebben en aardig zijn met een hart van goud.
RuiterPatri, 45 jaar · Heerde
♥ Gelderland ♥ Zwart haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
Je bent sociaal en warmvoelend, je hebt een groot inlevingsvermogen en houdt ook van gezelligheid en romantiek. Je bent aardig en charmant en hebt een rustig karakter. Ik heb het niet zo op opvliegende ego-trippers.