Ik zie dat helemaal zitten maar nu moet jij het ook zien zitten natuurlijk want in mijn eentje kan ik het niet oplossen. Ik hoop echt zo dat dit wat kan worden want ik mis wel om te zeggen hoe mijn dag was geweest.
Jij bent discreet en bent dol op seks. Je wilt niet alleen maar een vluggertje, en dan weer weg. Je wilt passie vuur en samen tot een heerlijk hoogtepunt komen. Kortom je ben ondeugende geile man die weet wat lekker is.
Wat ik mij nu zou wensen is dat jij een nacht met mij door zou willen brengen. Ik weet het, het klinkt misschien een beetje raar, maar ik wil gewoon helemaal los! Ik wil met je neuken alsof het de laatste dag is!
Op een beetje gek en eigenaardig val ik wel hoor. Ze zegen toch vaak doe maar gewoon dan doe je al gek genoeg? Ik ben juist meer van doe maar niet zo gewoon hihi.