Iemand die eerlijk is en heeft veel contact met zijn eigen gevoelens zodat hij erachter kan komen waar zijn pijn en woede eigenlijk vandaan komen. Hij weet hoe hij over die gevoelens moet communiceren op een productieve manier die een tweerichtingsgesprek aanmoedigen zonder verwijt of verwarrende algemene uitspraken.
Ik ben op zoek naar een man die niet snel geschokt is hihi. Ik ben op zoek naar een man die plezier wil hebben met een vrouw zoals ik en gewoon zin heeft om met mij samen te zijn!
Ik zou graag weer een partner willen vinden, die het fijn vind om de normale/dagelijkse dingen wilt delen met mij. Gewoon een luisterend oor, samen met een wijntje op de bank. Wie weet bloeit er iets heel moois voort uit dit.
Een moeder die het vermogen heeft om ook geduldig te zijn. Ik vind het leuk om een man te hebben die ervoor kiest om bij een geestige en grappige vrouw te zijn in plaats van een sexy en stoute vrouw. Ik hou van een man die heel zachtaardig is in al zijn wegen en ook in zijn acties.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Nietmishoor, 46 jaar · Bevel
verzorgt, hygiënisch, humor, gezelligheid, sportief, lief. En de fameuze klik die nodig is voor een relatie. Je wilt
DownUndr, 45 jaar · Lierop
de nederlandse mannen zijn anders dan de australiers, wel in positieve zin natuurlijk. ik hou van uitgaan, lekker eten en
Sportievelinge, 46 jaar · Leupegem
Ik vind eerlijkheid en vertrouwen erg belangrijk, een beetje sportief zou ook leuk zijn.
Theeleutje1, 46 jaar · Rumst
Misschien weet jij wel wat de reden is dat ik nog steeds alleen ben haha? Nou, hoe dan ook wie weet vind ik hier het geluk wel,
ZoekRijpeman, 48 jaar · Breukelen
Leuke man van boven de 45 die het leuk vindt om discreet en anoniem sex met elkaar te hebben. Relatie geen bezwaar. Ik doe het
Savanha, 45 jaar · Rotterdam
Een man of vrouw die in is voor een avontuur. Of dingen wilt leren. Staat overal voor open. Leeftijd en lichaamsbouw geen probleem.