Ik vind het niet moeilijk om een lijst te maken waar je aan moet voldoen. En dat staat eigenlijk ook in mijn omschrijving. Het is wie ik ben en dat hoop ik van jou ook te krijgen. Dus behalve Hallo verwacht ik toch wel direct een leuk openingsberichtje. Gaat jou vast lukken. En anders ga je er maar even aan zitten om het te doen.Iemand die net als ik toch wel een dosis zelfvertrouwen bezit.
Ik zoek een vrolijke en spontane heer. Iemand die vreugde in mijn leven kan brengen en ik zal de mijne met hem delen. Ik vind dat wij goede maatjes moeten zijn om verdere stappen te kunnen ondernemen.
Een man om leuke ervaringen mee te delen, samen veel plezier beleven. Op vakantie, een festival, gezellig naar de kroeg. En daarna, je weet wat er gebeurd als je een vrouw genoeg te drinken geeft? Een engel in bed? Dat word volop bidden hahaha
Hij is .. in ieder geval iets van hierover ;-) charmant attent sexy goed lachs ondeugend heeft geen probleem met een maatje meer niet dik ! Het liefste Niet rokend