Tieten zijn voor jou erg belangrijk en een dame als ik laat je niet zomaar passeren. Je bent een echte tieten freak en je gaat ze dan ook geen seconde gerust laten als ik bij jou zal zijn. Jij bent, liefst van al, getrouwd of in een relatie. Als wij het doen wil je graag zeggen dat ik voor jou het beste ben watje in lange tijd hebt gehad.
Discretie! Discretie! Discretie! Deze dame is toe aan vernieuwing, Eigenlijk wil ik gewoon iets geils!!!! Lieve mannen, het is toch niet zo moeilijk? Iemand moet toch wel interesse hebben?
Je bent een gever dus wat betreft de seks, iemand die niet kan wachten om me in zijn handen te krijgen. En me vervolgens wat laat meemaken, me laat genieten van zijn kunsten en zijn lichaam. Ik ben denk ik wel duidelijk in wat ik wil, laat me maar weten of je je daarin kunt vinden dan hebben we hopelijk snel contact..en