Ben jij zo iemand die wel een onervaren vrouw wat betreft daten mee uit zou durven vragen. Het is niet zo dat ik een muurbloem ben, ik ben er veel uit maar altijd zaakgericht en ik wil dat nu een keer vergeten. Kan jij mij dat laten vergeten, dan weet je wat jou te doen staat.
Voor nu hoop ik leuke mannen te ontmoeten voor spannende afspraakjes. Bezoekjes aan parenclubs of buitensex vind je leuk en je weet hoe je een vrouw kunt blijven boeien in bed. Heel belangrijk is voor mij hygiëne en dat je langer bent dan ik. Verder heb ik niet zo veel eisen. Als je maar lekker bent en
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Bie, 51 jaar · Gent
manen zonder foto s krijgen geen REACTIE
VeertigPlus6, 51 jaar · Dadizele
Geen eisen, maar wel wensen: Verzorgd, gezellig, hygienisch, romantisch, passievol. Liefst rond de zelfde leeftijd en
Dedichtster, 52 jaar · Leuven
Je weet de juiste standjes ook te varieren
Kiimmygiirl, 51 jaar · Hardenberg
Ik zoek een man; een netjes verzorgd uiterlijk. Mocht je aan deze omschrijving voldoen en lijkt het jou wel wat met een oudere
Sharon , 52 jaar · Groningen
Humor, eerlijkheid, sporter, houd van lekker buitenlands eten, uitgaan op zijn tijd, moet van dieren houden hoeft niet
Womanfrom, 52 jaar · Eindhoven
Een familie man je houd van de feestdagen en alles wat er bij hoort. en je zit niet in een relatie.! Ik wil een vrije man zeg maar.