Ben jij zo iemand die wel een onervaren vrouw wat betreft daten mee uit zou durven vragen. Het is niet zo dat ik een muurbloem ben, ik ben er veel uit maar altijd zaakgericht en ik wil dat nu een keer vergeten. Kan jij mij dat laten vergeten, dan weet je wat jou te doen staat.
Een levensgenieter zoals ik, lekker babbelen met familie, ouder herinneringen op halen, dagjes weg en je moet wat initiatief durven nemen. Spontaan en veel lachen zou echt geweldig zijn maar is dat niet zo dan is het ook goed hoor, als je maar lief bent.
Als je pik al mijn gaatjes vult dan ben ik wel erg tevreden, mag ik van jou weten wat we gaan doen? Kan jij het waarderen als ik mijn setje aan doe en je dan ook helemaal gek maak?