Ik wil dat je iemand bent die zal laten zien wat een goede vriend je bent en dat je de verwachtingen kunt overtreffen en moet weten hoe je een vriend moet brengen en hem aardig moet behandelen. Ik vind dit arrangement echt leuk. Ik hoop dat het ook goed voor je is.
Een man om leuke ervaringen mee te delen, samen veel plezier beleven. Op vakantie, een festival, gezellig naar de kroeg. En daarna, je weet wat er gebeurd als je een vrouw genoeg te drinken geeft? Een engel in bed? Dat word volop bidden hahaha
Ik zoek een vrolijke en spontane heer. Iemand die vreugde in mijn leven kan brengen en ik zal de mijne met hem delen. Ik vind dat wij goede maatjes moeten zijn om verdere stappen te kunnen ondernemen.