Seks is niet alleen bestemd voor de slaapkamer, nog plekjes genoeg waar het véél spannender is. Gewoon doen wat het gevoel je ingeeft. Heb je zin om me eens goed vast te pakken en me aan te raken of te zoenen? Gewoon doen en niet wachten tot ik het initiatief neem. Wordt het me echt te erg, dan zal ik er wel iets van zeggen maar zo snel zul je me niet horen piepen.
Ben jij zo iemand die wel een onervaren vrouw wat betreft daten mee uit zou durven vragen. Het is niet zo dat ik een muurbloem ben, ik ben er veel uit maar altijd zaakgericht en ik wil dat nu een keer vergeten. Kan jij mij dat laten vergeten, dan weet je wat jou te doen staat.
Je bent een gever dus wat betreft de seks, iemand die niet kan wachten om me in zijn handen te krijgen. En me vervolgens wat laat meemaken, me laat genieten van zijn kunsten en zijn lichaam. Ik ben denk ik wel duidelijk in wat ik wil, laat me maar weten of je je daarin kunt vinden dan hebben we hopelijk snel contact..en