zoeken enkel en alleen een spontane leuke bimeid die af en toe de remmen eens wil losgooien bij een stel waar vriendschap op de eerste plaats komt, en waar alles kan maar niets moet,enkel jezelf zijn en genieten van elkaar en je gewoon laten gaan,verwennen en verwend worden,spreekt dit je aan?? laat dan snel iets weten xxx sorry maar zoeken geen mannen :-)
I have learned that my heart will Never be broken by anyone, it may crack, but I will Never change who I am because of someone else's choices! I have a strong solid heart, with lots of passion.
Als je pik al mijn gaatjes vult dan ben ik wel erg tevreden, mag ik van jou weten wat we gaan doen? Kan jij het waarderen als ik mijn setje aan doe en je dan ook helemaal gek maak?
Ik val meestal op stoere mannen. Bikers, rockers. Tattoos geen bezwaar ;-) Stuur je even een leuk mailtje? Ben verslaafd aan mijn tablet dus reageren doe ik snel!
Je bent net zo geil als ik en je houdt van voorspel. Wees niet verlegen en laat me zien wat je hebt. Ik wil echt van je pik genieten, als je dat lekker vind!!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
LadyInGreen, 50 jaar · Leuven
U houd van strelen en zoenen en houdt van een lekker lang voorspel. U denkt niet alleen aan u zelf maar u wilt samen genieten,
Braafsletje, 50 jaar · Godlinze
Jij vermaakt jou zelf prima, maar mist het ook wel eens om iemand om jou heen te hebben. Altijd maar alleen thuis komen, een
Stel4849, 54 jaar · Antwerpen
Vrouw zoekt vrouw
Majaisik, 52 jaar · Alkmaar
Een vlotte babbel hebben vind ik toch wel fijn. Ik kan wel begrijpen dat je eerst wat moet los komen maar daar hebben we dit dan
E-You, 50 jaar · Borgsweer
Jij bent een man met gevoel voor humor. Je kan lachen en je bent wel altijd in voor een grapje. Spontaniteit is geen vreemd woord
Minanci, 54 jaar · Schijndel
Ik hoop je hier te vinden, bij voorkeur ben je groot en stevig en kun je je vinden in wat ik hierboven geschreven heb. Aanvullingen