Seks is niet alleen bestemd voor de slaapkamer, nog plekjes genoeg waar het véél spannender is. Gewoon doen wat het gevoel je ingeeft. Heb je zin om me eens goed vast te pakken en me aan te raken of te zoenen? Gewoon doen en niet wachten tot ik het initiatief neem. Wordt het me echt te erg, dan zal ik er wel iets van zeggen maar zo snel zul je me niet horen piepen.
Ik heb geen echte eisen..natuurlijk heb ik zoals iedereen mijn voorkeuren maar ik denk dat wanneer je elkaar erg leuk vindt je samen kijkt wat de mogelijkheden zijn ipv naar de onmogelijkheden.
Je bent single of vrij om te doen waar je zin in hebt. Jij zou iets leuks voor me doen, zal me ergens mee naar toe nemen en zachtaardig zijn als je bij mij bent.. je bent eerlijk, begripvol en een aardig persoon om mee samen te zijn.