Ik val meestal op stoere mannen. Bikers, rockers. Tattoos geen bezwaar ;-) Stuur je even een leuk mailtje? Ben verslaafd aan mijn tablet dus reageren doe ik snel!
Discretie! Discretie! Discretie! Deze dame is toe aan vernieuwing, Eigenlijk wil ik gewoon iets geils!!!! Lieve mannen, het is toch niet zo moeilijk? Iemand moet toch wel interesse hebben?
Een levensgenieter zoals ik, lekker babbelen met familie, ouder herinneringen op halen, dagjes weg en je moet wat initiatief durven nemen. Spontaan en veel lachen zou echt geweldig zijn maar is dat niet zo dan is het ook goed hoor, als je maar lief bent.
Wees gewoon eerlijk en wees jezelf. Het maakt geen indruk welk beroep je hebt, welke opleiding je hebt genoten, ik voel me ook niet aangetrokken door mooie auto's of je geld. Ik waardeer vooral kleine en eenvoudige dingen in het leven. Ik hou ervan om een echt en eenvoudig gesprek te voeren en van iemand
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
PookyX-, 50 jaar · Hoboken
Ik wil een leuke man ontmoeten die tijd wil doorbrengen met deze 50-jarige vrouw. Hij heeft een goed gevoel voor humor en maakt
AnnelyXX, 50 jaar · Renesse
Ik ontmoet graag een man die interessant en leuk is om mee samen te zijn en een glimlach op mijn gezicht kan toveren. Iemand
JazzLady, 54 jaar · Veenhuizen
Je ben discreet, en zoekt alleen seks.
Joa65, 52 jaar · Donkerbroek
Ben jij een man met liefde over?
KarinaV, 54 jaar · Kaatsheuvel
Vind je het leuk om in contact te komen laat dan maar een leuk berichtje achter ;)
Bettine 45, 52 jaar · Rotterdam
ik ben benieuwd, gezellig, schoon en betrouwbaar zijn de belangrijkste eigenschappen denk ik