Je bent single of vrij om te doen waar je zin in hebt. Jij zou iets leuks voor me doen, zal me ergens mee naar toe nemen en zachtaardig zijn als je bij mij bent.. je bent eerlijk, begripvol en een aardig persoon om mee samen te zijn.
Daar moet iets aan gedaan worden! Ik heb iemand veel te bieden. Ik zal lief voor je zijn, je vertroetelen en leuke dingen met je doen. Heb je interesse? Laat wat van je horen.
Ik heb geen echte eisen..natuurlijk heb ik zoals iedereen mijn voorkeuren maar ik denk dat wanneer je elkaar erg leuk vindt je samen kijkt wat de mogelijkheden zijn ipv naar de onmogelijkheden.
Je bent net zo geil als ik en je houdt van voorspel. Wees niet verlegen en laat me zien wat je hebt. Ik wil echt van je pik genieten, als je dat lekker vind!!