Ik had je in een andere situatie graag willen ontmoeten, zou kunnen zijn en volwassener (meer) handelen, mezelf onthullen zoals ik ben zonder me te verbergen voor mijn schuchterheid of angst of introvertheid, of voor een gebrek aan een betere term, in mijn eigen zelf . Ik heb het eerder gezegd en zal het nog een keer zeggen: je bent een groot persoon, je hebt een groot potentieel.
Wees gewoon eerlijk en wees jezelf. Het maakt geen indruk welk beroep je hebt, welke opleiding je hebt genoten, ik voel me ook niet aangetrokken door mooie auto's of je geld. Ik waardeer vooral kleine en eenvoudige dingen in het leven. Ik hou ervan om een echt en eenvoudig gesprek te voeren en van iemand
Ik val meestal op stoere mannen. Bikers, rockers. Tattoos geen bezwaar ;-) Stuur je even een leuk mailtje? Ben verslaafd aan mijn tablet dus reageren doe ik snel!
Over jou? Je kan verleiden als don juan, dansen als fred astaire en kussen als de beste. Jij kan mijn hart sneller laten kloppen, je kunt me laten smachten en wachten. Je kunt me compleet verrassen. Je kunt.., je kunt.., Je kunt... mij een berichtje sturen :-)