Wat dacht je van een leven op de markt? Zeg je ja dat lijkt mij wel wat reageer dan maar snel. Zeg je nou nee dan mag je ook reageren hoor, als je een keer mee bent geweest ben je toch verkocht dat weet ik zeker.
Ben jij zo iemand die wel een onervaren vrouw wat betreft daten mee uit zou durven vragen. Het is niet zo dat ik een muurbloem ben, ik ben er veel uit maar altijd zaakgericht en ik wil dat nu een keer vergeten. Kan jij mij dat laten vergeten, dan weet je wat jou te doen staat.
Een zielsverwant, dat is het beste idee ooit. Ik wil dat je mijn zielsverwant bent en dat we voor elkaar gaan. Dat is zo'n prettig idee, gewoon om alles te hebben en voor altijd.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
HanneSi19640204, 53 jaar · Berg
Mijn hoop is een man te vinden die mij een fijn gevoel kan geven. Dat we samen hard met elkaar kunnen lachen en fijne gesprekken
MiiAaii, 52 jaar · Pollinkhove
Zit jij in dezelfde situatie als ik? Wil jij ook echt niet alleen eindigen? Misschien kunnen wij dan de liefde in elkaar vinden,
Verwelktroosje, 50 jaar · Maastricht
Een optimistische levensgenieter idem dito soulmate.
Valeeyriia, 50 jaar · Almelo
Ben je leuk? Lief en hou je ook van een sociaal leven? Ik hou niet van een man die altijd te laat is of veel klaagt. We moeten positief
Guusjeluca, 50 jaar · Machelen
Iemand sociaal en grappig die ook serieuze gesprekken kan voeren.
Kpppigg, 50 jaar · Hoogkarspel
Ben jij ook op zoek naar geluk? Ben je iemand die gewoon iemand nodig heeft in zijn leven?