Op zoek naar een leuke man waarmee ik de juiste klik heb vriendschappelijk en wie weet dat open bloeit als een roos... Jij: Lief, spontaan, gevoelig, gezelschapsdier, down to earth maar ook een tikkeltje eigenwijs? Je weet hoe je in het leven staat, hebt je leven op orde, maar mist een partner om dat leuke leven mee te delen?
Als je goed wilt zijn voor mij, weet ik zeker dat dit leuk voor ons gaat worden. Ik weet zeker dat we het geweldig kunnen maken als je me je tijd kunt geven. Ben je bereid om dat voor mij te doen? Laten we samen geweldige dingen doen. Ik ben hier voor seks.
Je bent single of vrij om te doen waar je zin in hebt. Jij zou iets leuks voor me doen, zal me ergens mee naar toe nemen en zachtaardig zijn als je bij mij bent.. je bent eerlijk, begripvol en een aardig persoon om mee samen te zijn.
Voor nu hoop ik leuke mannen te ontmoeten voor spannende afspraakjes. Bezoekjes aan parenclubs of buitensex vind je leuk en je weet hoe je een vrouw kunt blijven boeien in bed. Heel belangrijk is voor mij hygiëne en dat je langer bent dan ik. Verder heb ik niet zo veel eisen. Als je maar lekker bent en
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Dendermondse, 53 jaar · Dendermonde
Klaar om een (nieuwe) start te maken. Open en spontaan, eerlijk en rechtuit, warm en attent.. Wel een beetje pit, dus niet
Annemieke47, 52 jaar · Haarlem
Roooozbig, 50 jaar · Deventer
De juiste man voor mij is best wel moeilijk te omschrijven. Iemand die me serieus neemt en niet met mijn gevoelens speelt,
Bezige Bij65, 52 jaar · Oosteind
Hoe iemand zou moeten zijn, is niet aan mij om te zeggen. Kan wel vertellen dat ik niet val op bankhangers of kroegtijgers.
Sanbi, 51 jaar · Lelystad
Ten eerste discretie vereist.... zowel omdat ik in een relatie zit, maar zij niet van op de hoogte is dat ik bi seksueel bent.
Plakplaatje, 50 jaar · Middelburg
Zou je mij graag willen mee maken tijdens een orgasme? Wil je mij helpen mijn hoogte punt te bereiken? Ben je spontaan en meegaand?