Je bent een gever dus wat betreft de seks, iemand die niet kan wachten om me in zijn handen te krijgen. En me vervolgens wat laat meemaken, me laat genieten van zijn kunsten en zijn lichaam. Ik ben denk ik wel duidelijk in wat ik wil, laat me maar weten of je je daarin kunt vinden dan hebben we hopelijk snel contact..en
Ben jij zo iemand die wel een onervaren vrouw wat betreft daten mee uit zou durven vragen. Het is niet zo dat ik een muurbloem ben, ik ben er veel uit maar altijd zaakgericht en ik wil dat nu een keer vergeten. Kan jij mij dat laten vergeten, dan weet je wat jou te doen staat.
Wil je ook een vrouw in je leven en gewoon leuke dingen samen doen? Ik weet zeker dat ik degene ben die je zoekt. Dus laten we klaar zijn met zoeken en samen de dingen doen die we het leukst vinden!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
AlexisH, 51 jaar · Bovenkarspel
Ik hoop een beetje op een romantische ingestelde man die de tijd wilt nemen om er een paar geweldige avonden van te gaan maken.
Joyious, 50 jaar · Ten Boer
Wie weet ben jij wel mijn juiste mannetje! Als jij net als ik zin heb in een relatie zonder drama stuur mij dan snel een berichtje.
Campingleven, 53 jaar · Hasselt
Mijn ideale man zal heus wel niet bestaan maar mocht jij het idee hebben dat jij er dicht bij in de buurt komt schrijf jij mij
Doortje1, 54 jaar · Sint-Niklaas
Ik laat me een keertje verrassen denk ik. Kan hier wel heel veel gaan neerzetten over waar ik op val en waar ik naar zoek maar
AafSpijkenisse, 52 jaar · Spijkenisse
Ja dat is moeilijk zeg. In ieder geval wel zijn wie je zegt dat je ben. Voor mij hoef je echt niets te verbergen. Ik kan heel wat