Ik heb geen echte eisen..natuurlijk heb ik zoals iedereen mijn voorkeuren maar ik denk dat wanneer je elkaar erg leuk vindt je samen kijkt wat de mogelijkheden zijn ipv naar de onmogelijkheden.
Daar moet iets aan gedaan worden! Ik heb iemand veel te bieden. Ik zal lief voor je zijn, je vertroetelen en leuke dingen met je doen. Heb je interesse? Laat wat van je horen.
Ik ga altijd recht op mijn doel af. Ben eerlijk en weet wat ik wil. Ook in de slaapkamer! Ik hou er van om lekker gelikt te worden en als je mij tussen mijn tieten neukt mag je spuitend in mijn gezicht klaar komen. Ik heb nog een geheim. Dat zal ik je verteleln als we kontakt hebben met elkaar...
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
X Roryy, 52 jaar · Hoogvliet Rotterdam
Ik heb aan je gedacht en zal dat altijd doen. Ik wou dat ik precies wist wanneer je zou komen. Ik wou dat ik precies wist wie jij
Chocoladeloverr, 50 jaar · Haler
Ik neem aan dat jij ook wel wat liefde wilt voelen? Dan kunnen we kijken hoe dat voelt en of we een leuke klik hebben waar we iets
Gembirdy, 54 jaar · Wezup
iemand die gelijk is net als ik (echt, down-to-earth) en wie weet wie hij is (zelfverzekerd) maar een gevoelige kant heeft.
Stel- Zoekt-vr, 50 jaar · Capelle aan den IJssel
wat we zoeken is een dame/vrouw, die in is voor een trio samen met ons, je hoeft geen ervaring te hebben maar wel open minded.
KinkySyl, 51 jaar · Vianen
Nieuwsgierig? Ik ook naar jou. Wacht niet langer en neem contact met me op!
Helphelphelp, 53 jaar · Waalre
Ik hoop hier een man te vinden die mij wel leuk genoeg vind om mijn doel te bereiken om samen gelukkig de 100 jaar te halen en het