Je vind mij mooi en lekker genoeg om mij 1 of meerdere keren goed te neuken. Of je hebt gewoon een volle zak met ballen en hebt gewoon dringend een kut nodig om hem te legen.
Ik heb geen echte eisen..natuurlijk heb ik zoals iedereen mijn voorkeuren maar ik denk dat wanneer je elkaar erg leuk vindt je samen kijkt wat de mogelijkheden zijn ipv naar de onmogelijkheden.
Over jou? Je kan verleiden als don juan, dansen als fred astaire en kussen als de beste. Jij kan mijn hart sneller laten kloppen, je kunt me laten smachten en wachten. Je kunt me compleet verrassen. Je kunt.., je kunt.., Je kunt... mij een berichtje sturen :-)
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Veer64, 52 jaar · Tilburg
Ik zoek dus een lieve en spannende man, die mij kan delen met mijn carriere. Er staat veel tegenover, ik ben volledig financieel
Inmar07, 50 jaar · Donderen
Je rookt niet en drinkt maar of en toe een wijntje. Ik wil dat je me naar de film brengt of iets anders leuks dat we kunnen doen.
Debbiedebra, 51 jaar · Hoogeveen
Je bent wel een beetje een bourgondiër, en houd van een hapje en een drankje. Kijken naar de ondergaande zon en samen
CarolaT, 53 jaar · Amstelveen
Iemand die zich graag bij andere aansluit en weet hoe plezier te maken. Geen saaie vent die maar voor zich zit uit te staren.
YolanX, 50 jaar · Koersel
Jij en ik samen een mooie tijd doorbrengen zou geweldig zijn. Ik wil graag dat het gebeurt en er wat moois van maken, samen,
LaCourtney, 50 jaar · Kortenaken
Nou, ik ben het eigenlijk beu single te zijn na 2 jaar en ik ben bereid om relaties opnieuw te proberen. Dus neem gerust contact