Ik hou niet zo van stoer macho gedrag, een man mag best wel gevoelig zijn vind ik. Of houden van romantiek en zachte dingen, dat maakt jou niet minder man. Graag wel single maar kinderen zijn geen probleem voor mij. Ik heb zelf een dochter maar die woont op kamers.
ik hoop dat jij lekkere meid bent die mij kan bevredigen want dat is wel moeilijkomdat ik bijna altijd geil ben. ik zou het ook lekker vinden dat mijn vriend soms mee mag doen
Ben jij zo iemand die wel een onervaren vrouw wat betreft daten mee uit zou durven vragen. Het is niet zo dat ik een muurbloem ben, ik ben er veel uit maar altijd zaakgericht en ik wil dat nu een keer vergeten. Kan jij mij dat laten vergeten, dan weet je wat jou te doen staat.
Wil je ook een vrouw in je leven en gewoon leuke dingen samen doen? Ik weet zeker dat ik degene ben die je zoekt. Dus laten we klaar zijn met zoeken en samen de dingen doen die we het leukst vinden!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Annickske, 54 jaar · Dendermonde
een plezante (ondeugende) man (niet te verlegen),die weet wat hij wilt en daar ook wat mee doet
BlondBailey, 52 jaar · Zeijerveld
Ik hou van praten of chatten dus begin maar een gesprek en je mag me alles vragen. Je houdt van karaoke zingen, daar kan ik ook
Pheet, 54 jaar · Leuven
Daag me uit!
Watersporster, 54 jaar · Musselkanaal
Alles discreet ik ben getrouwd en misschien jij ook wel, beiden willen wij onze partner niet kwijt en dat hoeft ook niet, leuke
JeVrouwNiet, 51 jaar · Almere Buiten
Ik ben geen kieskeurige persoon, zolang het communicatief klikt en dat wij onze persoonlijkheden goed op elkaar kunnen
BunnyBunNed, 53 jaar · Hansbeke
je zult ruig zijn en geile dingen met me doen, zodat ik me opgewonden voel en trek krijg naar meer seks met jou.