Ik heb geen echte eisen..natuurlijk heb ik zoals iedereen mijn voorkeuren maar ik denk dat wanneer je elkaar erg leuk vindt je samen kijkt wat de mogelijkheden zijn ipv naar de onmogelijkheden.
I have learned that my heart will Never be broken by anyone, it may crack, but I will Never change who I am because of someone else's choices! I have a strong solid heart, with lots of passion.
Wil je ook een vrouw in je leven en gewoon leuke dingen samen doen? Ik weet zeker dat ik degene ben die je zoekt. Dus laten we klaar zijn met zoeken en samen de dingen doen die we het leukst vinden!
Hij is .. in ieder geval iets van hierover ;-) charmant attent sexy goed lachs ondeugend heeft geen probleem met een maatje meer niet dik ! Het liefste Niet rokend
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Jolanglesss, 53 jaar · Drimmelen
Je ziet op tv weleens programma's over mannen die het juist aantrekkelijk vinden een dikke vrouw. Die man die hoop ik te vinden.
Bibliothecaris, 54 jaar · Lelystad
Bij deze indien ik jou interesse gewekt heb hoop ik dat je snel contact opneemt met me.
Single40, 51 jaar · Oosterhout
ben ge intereseert in mannen
2elda12, 54 jaar · Almelo
Ik heb iemand nodig die kleuren in mijn leven terug kan brengen. Ik wil een respectvolle kerel die niet saai is en me alles kan
Hanneke67, 50 jaar · Knokke
Als je net als ik ook zo van reizen houdt dan ben je de man waar ik naar op zoek ben!
NewBlond, 52 jaar · Bunnik
Een man die in mijn leven wat kleuren kan brengen, zodat ik weer inspiratie vind. Een man die heel dapper is zoals ik. En als