Een serieuze persoon, die net als ik veel heeft meegemaakt in het leven en dat jou gevormd heeft tot wat jij nu bent. Af en toe van een feestje houden is geen probleem, als je maar niet elke weekend de deur uit gaat en dat ik thuis op je moet gaan zitten wachten. Nou ik heb het geprobeerd en hoop dat dit wel genoeg zal zijn om een leuke gesprek met je aan te gaan!
Ik zoek een vrolijke en spontane heer. Iemand die vreugde in mijn leven kan brengen en ik zal de mijne met hem delen. Ik vind dat wij goede maatjes moeten zijn om verdere stappen te kunnen ondernemen.
Een levensgenieter zoals ik, lekker babbelen met familie, ouder herinneringen op halen, dagjes weg en je moet wat initiatief durven nemen. Spontaan en veel lachen zou echt geweldig zijn maar is dat niet zo dan is het ook goed hoor, als je maar lief bent.
Daar moet iets aan gedaan worden! Ik heb iemand veel te bieden. Ik zal lief voor je zijn, je vertroetelen en leuke dingen met je doen. Heb je interesse? Laat wat van je horen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
NiceRuth, 54 jaar · Epen
Je bent iemand die weet hoe hij een heer moet zijn. en ik verwacht dat je deuren voor me opent. Dat is niet zo moeilijk, toch?
Ambitiheuswel, 53 jaar · Heerenveen
Een zelfstandige man die doet wat hij doet en niet vast houd aan dingen. Een date wel ziet zitten maar niet direct gebonden
Aliss 67, 51 jaar · Aartselaar
Op zoek naar een ingetogen man die dezelfde interesses heeft als ik. Jij bent vooral naar andere mensen toe heel erg verlegen
HappyPlace, 53 jaar · Minderhout
Wat vind je leuk om te doen? Ik vind het heel erg leuk om voor mensen te koken dus misschien zou ik eens een keer wat voor je kunnen
Mirandavlinder, 51 jaar · Genk
Serieus en ook lekker. Maten maken geen verschil. Hoe je er mee omgaat des te meer. Ik hou van buiten binnen en overal dus als
Mmmjaaa, 51 jaar · Leeuwarden
Ben jij een heerlijke man die van erotiek houd en graag beurzen bezoekt. Dan wil ik jou een keer meenemen. Ik geniet vooral