Een heerlijke jongen of man die wel valt op een volle mooie vrouw zoals ik. Iemand die het leuk vindt om veel te ondernemen en geen bank-zitter is. Ik val op actieve types die weten wat ze willen en ook erg lief zijn voor een dame.
Je bent net zo geil als ik en je houdt van voorspel. Wees niet verlegen en laat me zien wat je hebt. Ik wil echt van je pik genieten, als je dat lekker vind!!
Discretie! Discretie! Discretie! Deze dame is toe aan vernieuwing, Eigenlijk wil ik gewoon iets geils!!!! Lieve mannen, het is toch niet zo moeilijk? Iemand moet toch wel interesse hebben?
Ik heb geen echte eisen..natuurlijk heb ik zoals iedereen mijn voorkeuren maar ik denk dat wanneer je elkaar erg leuk vindt je samen kijkt wat de mogelijkheden zijn ipv naar de onmogelijkheden.