Ik val meestal op stoere mannen. Bikers, rockers. Tattoos geen bezwaar ;-) Stuur je even een leuk mailtje? Ben verslaafd aan mijn tablet dus reageren doe ik snel!
Je bent single of vrij om te doen waar je zin in hebt. Jij zou iets leuks voor me doen, zal me ergens mee naar toe nemen en zachtaardig zijn als je bij mij bent.. je bent eerlijk, begripvol en een aardig persoon om mee samen te zijn.
Discretie! Discretie! Discretie! Deze dame is toe aan vernieuwing, Eigenlijk wil ik gewoon iets geils!!!! Lieve mannen, het is toch niet zo moeilijk? Iemand moet toch wel interesse hebben?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Mierelva, 53 jaar · Amsterdam
Ik zoek een serieuze man
AddieLyn, 54 jaar · Moorsele
Tegen die tijd dat we elkaar hebben ontmoet, weet ik dat het lange wachten de moeite waard is. Wat nu betreft, ik verlaat deze
GabrielAngel, 50 jaar · Overpelt
Bekijk mijn foto en zeg me. Hoe vind je me?
TTer65, 52 jaar · Assen
x
BrandsenS, 53 jaar · Gijzelbrechtegem
Ben jij een beetje outgoing, een man die graag buiten is en dingen onderneemt. Jij zit niet bij de pakken neer en vindt het leuk
Grettas, 53 jaar · Bergambacht
Ik wil iemand zijn die me serieus neemt. Ik wil niet in een gecompliceerde relatie zitten. Ik wil plezier met je maken. Kunnen