We hebben alleen seks en niet meer, is dat eigenlijk een heel deal voor ons beiden? Ik denk dat we het heel leuk en opwindend kunnen maken, zodat we allebei een geweldige tijd zullen hebben. Ben ik er ook voor klaar?
Ik zoek spannende heren voor spannende spelletjes. Wel enig niveau graag. Ik ben voor heel veel in. Ben je nieuwsgierig naar wat allemaal? Stuur me snel een berichtje en ik vertel je alles. Voor nu alvast een lieve kus jouw kant opgeblazen.
Ik hou niet zo van stoer macho gedrag, een man mag best wel gevoelig zijn vind ik. Of houden van romantiek en zachte dingen, dat maakt jou niet minder man. Graag wel single maar kinderen zijn geen probleem voor mij. Ik heb zelf een dochter maar die woont op kamers.