Daarom hoop ik dat jij niet die prins op het witte paard bent, maar wel die lieve, aardige, humoristische, intelligente, dunne/ mollige, sportieve/ niet sportieve, vrolijke, niet seksistische, niet macho-achtige, sullige wereldvent bent waar ik naar op zoek ben...een beetje van alles dus :) hihi. kom maar op hoor, we kunnen elkaar en de wereld best samen aan!
Wil je ook een vrouw in je leven en gewoon leuke dingen samen doen? Ik weet zeker dat ik degene ben die je zoekt. Dus laten we klaar zijn met zoeken en samen de dingen doen die we het leukst vinden!
Ik zoek, naast een lieve en gezellige man ook een interessante man. Iemand die duidelijk aanwezig is en eigenlijk altijd wek iets te vertellen heeft zonder daarbij te vergeten dat er nog iemand aan tafel zit. Die dus mij ook de ruimte geeft om mijn verhaal te doen. Mocht je dan ook nog geïnteresseerd
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Twinkel1966, 51 jaar · Diest
Ben een heel leuke spontane dame met principes, ook altijd sportief geweest, ik hou niet van ruzies, meer van gezelligheid,
GenietenmetU, 51 jaar · Gent
Jij bent nu net die spontane vent waar ik naar op zoek ben, en je hebt zin in een leuke ontspannen en geheel vrijblijvende date.
Asianrose, 50 jaar · Olst
Lieve spontane man.
LittleDaisy, 50 jaar · Amersfoort
Leuke eerlijke en lieve man.
Sasrich, 53 jaar · Turnhout
Ik zoek een man met passie, die mij genot kan geven zoals ik dat wil. Erotiek, passie, vuur, romantiek.... misschien erg veel