Een zielsverwant, dat is het beste idee ooit. Ik wil dat je mijn zielsverwant bent en dat we voor elkaar gaan. Dat is zo'n prettig idee, gewoon om alles te hebben en voor altijd.
Als je pik al mijn gaatjes vult dan ben ik wel erg tevreden, mag ik van jou weten wat we gaan doen? Kan jij het waarderen als ik mijn setje aan doe en je dan ook helemaal gek maak?
Discretie! Discretie! Discretie! Deze dame is toe aan vernieuwing, Eigenlijk wil ik gewoon iets geils!!!! Lieve mannen, het is toch niet zo moeilijk? Iemand moet toch wel interesse hebben?
Een levensgenieter zoals ik, lekker babbelen met familie, ouder herinneringen op halen, dagjes weg en je moet wat initiatief durven nemen. Spontaan en veel lachen zou echt geweldig zijn maar is dat niet zo dan is het ook goed hoor, als je maar lief bent.
Je bent single of vrij om te doen waar je zin in hebt. Jij zou iets leuks voor me doen, zal me ergens mee naar toe nemen en zachtaardig zijn als je bij mij bent.. je bent eerlijk, begripvol en een aardig persoon om mee samen te zijn.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Sefien, 51 jaar · Genderen
Je bent iemand die open staat voor ideeën van anderen ,en zelf ook vol leuke ideeën zit! Je bent single en je verleden
1967annaa, 50 jaar · Lauwe
De heer die deel wil uitmaken van mijn leven moet een respectvolle man zijn. Wie ervan houdt om te dansen, uit te gaan en nieuwe
Penb, 50 jaar · Antwerpen
Ben jij een vrouw tussen 35-... Die eens graag met een verzorgd, klassevol (met op dit vlak totaaaaal geen ervaring) koppeltje
Shamone, 50 jaar · Baarn
De man die heel avontuurlijk ingesteld is. Ja, daar ben ik naar op zoek. Iemand die respect heeft voor anderen hun mening en
Am-YahXx, 50 jaar · Antwerpen
Ben jij de man die me aanvult op wat voor vlak dan ook? Ik vind het genieten en dat is wat mij betreft echt fijn. We doen het voor
Inmar07, 50 jaar · Donderen
Je rookt niet en drinkt maar of en toe een wijntje. Ik wil dat je me naar de film brengt of iets anders leuks dat we kunnen doen.