Ik hou niet zo van stoer macho gedrag, een man mag best wel gevoelig zijn vind ik. Of houden van romantiek en zachte dingen, dat maakt jou niet minder man. Graag wel single maar kinderen zijn geen probleem voor mij. Ik heb zelf een dochter maar die woont op kamers.
Ik zoek spannende heren voor spannende spelletjes. Wel enig niveau graag. Ik ben voor heel veel in. Ben je nieuwsgierig naar wat allemaal? Stuur me snel een berichtje en ik vertel je alles. Voor nu alvast een lieve kus jouw kant opgeblazen.
Ik had je in een andere situatie graag willen ontmoeten, zou kunnen zijn en volwassener (meer) handelen, mezelf onthullen zoals ik ben zonder me te verbergen voor mijn schuchterheid of angst of introvertheid, of voor een gebrek aan een betere term, in mijn eigen zelf . Ik heb het eerder gezegd en zal het
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Nynke812, 52 jaar · Gelrode
Jij vindt het heerlijk om over mij heen te plassen en te poepen, maar je wilt het ook lekker zelf voelen , die warme straal op
Maudymegafan, 52 jaar · Wilsum
Je bent geil? Gebonden single het maakt me niet uit
Sisi66, 51 jaar · Almelo
ik zoek en lief man van leker dings doe samen
Teddybeer196708, 50 jaar · Appels
Spontane man die ook af en toe van die leuke maar gekke dingen wil ondernemen, of gewoon een glaasje wijn of drankje wil halen
Joyious, 50 jaar · Ten Boer
Wie weet ben jij wel mijn juiste mannetje! Als jij net als ik zin heb in een relatie zonder drama stuur mij dan snel een berichtje.